Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődnél, ha a barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnél, ha a barátod azt mondaná neked, hogy b. zd meg?

Figyelt kérdés
Ma reggel egy kisebb vita alkalmával mondta nekem. Úgy tettem, mintha meg se hallottam volna, de azért rosszul esett és erősen gondolkodom, hogy nem hagyom szó nélkül. Ti szoktatok ilyet mondani, ez normális egy kapcsolatban?
2014. jan. 23. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Igen, sőt azt is mondom neki h kapja be. És akkor bekapja. Ő meg h menjek a piscába. És akkor én megyek...az övébe.
2014. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát nekem is mondott már ilyet a barátom de nem akadtam ki. Visszavágok és ennyi. :D Aztán meg egy jó kis békülős szex aztán csá :D
2014. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Mond neki te is, hogy bzd meg és ha ő megsértődik akkor tudod, hogy ő nem szeret téged.
2014. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg. Én nem szeretem a csúnya beszédet, akik így beszélnek, azokat "elengedem"...
2014. jan. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
""elengedem"..." ez jó duma :)
2014. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5!:

:)

2014. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Én a b. zd meg-et mondat végi írásjelként használom a beszédben. Szerencsére párom már megszoktaXD Egyébként nem használok csúnya szavakat, ha haragszok rá, még fel se emelem a hangom, mert mindig meg tudjuk beszélni civilizáltan a dolgokat.
2014. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te nagyon kis mimóza lelkű lány lehetsz...csuda hogy életképtelen vagy ezen a világon. Baz-d..meg:DDDD
2014. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne sértődj már meg, b. zd meg! :D
2014. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!