Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ezt? Veletek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt? Veletek volt már hasonló?

Figyelt kérdés
a volt barátommal pár hónapja szakítottunk, viszont jóban maradtunk utána. többször találkoztunk is(akkor mindig történt is valami köztünk) és mindennap beszéltünk valamilyen úton-módon.Általában ő keresett engem.Most viszont összejött egy lánnyal és állandóan vele kapcsolatos kérdései vannak, mindig engem talál meg az új barátnőjével kapcsolatos dolgokban. Néha úgy viselkedik, mint egy kislány. Nem értem miért teszi ezt velem.. ha ismer, miért nem gondol arra, hogy ez nekem fáj? 20 lány
2009. dec. 3. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

nem tesz veled semmit. neki vagy az egyik lányismerőse, ha válaszolsz neki tudja h felfogtad a kérdését és segíteni is tudsz neki. a másik h ő is nosztalgiázhat, talán egy csöppet vissza is vágyhat abba az időszakba mikor együtt voltatok. semmi több.

23/F

2009. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!