Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem keres? Nem érdeklem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres? Nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Miért nem hiv fel, mikor megigéri? 2 napja megbeszéltük hg átjön de előtte felhiv, azota nem hivott.. általában ezt mindig eljátsza.. nem értem hogy miért? Mert amikor találkozunk azt mondja nem tudja en mit akarok.. hiányoztam neki stb.. bemutat mindig minden barátjának, munkahelyére elvisz.. vásárol nekem.. Van egy kislányom, mondta mikor viszem már el hozzá..tehát nem értem, mert ha nem érdekelném miért mondana ilyeneket? Viszont ha érdeklem miért nem keres??? Tanácstalan vagyok abbn is hogyha felhiv, mit mondjak neki hogy közöljem hogy jó lenne ha egy kicsit komolyabban venné.. 28 éves egyébként.. én 21 .. Köszönöm a tanácsokat előre iiis
2014. jan. 23. 21:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy lehet hogy megijed ilyenkor??? Nem értem.. :(
2014. jan. 23. 21:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondani bármit lehet. Igazán csak a tettek beszélnek. És itt nekem sajnos az jön le, hogy nem érdekled. :(
2014. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
ha vki komolyan érdeklődik, akkor tisztel. A tisztelet egy fontos alappillére pedig, h amit megígérek, ahhoz igyekszem tartani magam. Egyszer-egyszer közbe jöhet vmi de nem állandóan. Mondani sokmindent lehet, de ha ezt semmi nem támasztja alá, az bizony gáz.
2014. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha érdekelnéd felhívna amikor ígéri. Nem telne el nap úgy hogy valamilyen formában meg ne tudja mi van veled.
2014. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!