Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek hamarosan születés napja van, valami jelképeset szeretnék venni neki, mi legyen az? Ő 16/L

Figyelt kérdés

Vettem már két dolgot ami nagyon vall a zenei stilusára és szereti is az ilyeneket, de valami olyasmit is szeretnék ami vall rá.

A személyisége: kedves, nagy akarat erő, ha hibás is vagyok nem csinál nagy ügyet.

Nem tudom sajnos, még is milyen jelképes dologot vehetnék, szeretném meg lepni, de ne legyen túl drága, sokat gondolkoztam de semmi...



2014. jan. 24. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Vibrátor gravíroztatva! Biztos örülne neki, és tudnátok vele játszani!
2014. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy doboz tampont
2014. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De legalább lehetne röhögni ezeken -.-
2014. jan. 24. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:

1# vagyok!

Én komolyan írtam, ha nekem most lenne barátnőm, tuti vennék neki egyet! Elég egyedi ajándék, és örökké emlékezni fog rá nem úgy mint egy plüssmedvére vagy egy ékszerre! :)

2014. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!