Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most kerül engem? Vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kerül engem? Vagy mi történik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Friss kapcsolatban vagyok egy lánnyal. (Én 16/F, Ő 16/L)) Beteg lett még egy hete. Még most is az, és valószínűleg még egy hétig az lesz. Így 3 hétig nem találkoznánk. Nekem ez nagyon nem tetszik. Megkérdeztem, hogy mit szólna hozzá, ha felmennék hozzájuk és akkor legalább taliznánk (korábban nem voltam még náluk). Mondta, hogy most káosz van, és majd ha onnan elköltöznek, akkor majd tudunk náluk is talizni. Mondom jó, biztos apja sem örült volna nekem. De, az anyja Komlón lakik, és a jövő hétvégén, és az azt követő hétvégén megy oda. Ott van neki egy nagyon jó fiú barátja. És kitalálták, hogy ők elmennek együtt koncertre. Na most ez nekem igen rosszul esett.. Hogy velem 3 hétig nem is találkozik, vele meg koncertre megy (febr. 8). Szerintetek mi történik? Kerül engem??

2014. jan. 25. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tūnik...el kell menni arra a koncertre, tudta nélkül :)))
2014. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Még arra is gondoltam, hogy rákérdezek, hogy mehetek-e velük.. És arra milyen kifogása lenne.
2014. jan. 25. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt mondta h smarolni fog azzal a sraccal, hanem csak h elmennek koncertre! Nem kell a legrosszabbra gondolni! Ha igazan szeret ugyse csal meg! Es ha a baratnod, bizz meg kicsit jobban benne! Sok sikert!
2014. jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben :)Köszi a válaszod :)
2014. jan. 31. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!