Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogja fel, hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogja fel, hogy ezt ennyivel nem fogja tudni lerendezni?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnyát mondott nekem a barátom, rettentően megbántott vele. Ő azzal védekezik, hogy dehát ő bocsánatot kért. Valóban: mondtamondtamondta a saját igazát, mellesleg megjegyezte, hogy hát ő sajnálja, aztán mondta tovább. Mondtam neki, hogy erre a sértésre ez sz_rt sem ér, erre én vagyok a szemétláda, és én nem értem meg őt...

Miért nem képes felfogni, hogy egy ilyen beszólást nem rendezhet le egy szövegbe ágazott, mellékes sajnálommal?


2009. dec. 4. 18:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Komolyan ezt most mi honnan tudnánk? Te közel állsz hozzá ismered, de ha nem tudod kérdezd meg őt.
2009. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Mert valójában szeret Téged, de neked is meg kell értened azt, hogy Ő is csak egy ember és vannak bizonyos dolgok, amit neked is figyelembe kell venned, ha vele élsz vagy jársz...Nyilván már előzőleg is tett arra utalást, hogy mi a problémája, de miután Te félvállról vetted, ezért az indulatai felgyülemlettek és muszáj volt kiadnia magából, hogy Te is megértsd azok lényegét...Nem valószínű, hogy meg akart bántani, de amikor ideges az ember, bizony kimond olyan dolgokat is amik sértőek lehetnek mások számára...Ha most is csak azzal foglalkozol, hogy Téged megsértett és nem azzal, hogy miért tette ezt, akkor önző vagy. Próbáld megérteni mi az ami miatt a barátod kiakadt és Te is tegyél lépéseket, hogy legközelebb ne akadjon ki...Mert, ha megint félvállról veszed amit közölni próbált veled, akkor a kapcsolatotok nem igazán lesz hosszútávú...Saját tapasztalat!!!

;)

2009. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

megkérdeztem, de akkor is én voltam a szemét, mert ő csak figyelemfelkeltésből(!) mondta, amit mondott. szerinte nem figyeltem rá, holott minden mondatára külön reagáltam. erre "akkor a kurv@ anyád". hát köszönöm szépen, velem így ne beszéljen az, aki elvileg szeret...


de igen, nem pontos a kérdésem, ez való igaz. csak annyira el vagyok keseredve, hogy már erre sem tudok figyelni.

pontosabban:

Hogyan értessem meg vele, hogy erre ez most nem lesz elég?

2009. dec. 4. 18:33
 4/20 A kérdező kommentje:

azon húzta fel magát, hogy nem tud fogalmazni.

szó szerint.

például leírja/kimondja, hogy zöld, és közben a kékre gondol.

és szerinte én vagyok a hibás, mert én mindig mindent félreértek - holott úgy értem, ahogy mondta/írta.

2009. dec. 4. 18:36
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Ehh komolyan ezen vesztetek össze? Szerintem mondd neki, hogy most még megbocsátasz, de máskor lehetőleg mellőzze a trágár kifejezéseket. Bocsánat kérésen kívül úgy sem tud mit csinálni, de ha reálisan belegondolok, tényleg, mit tehetne még azon kívül, hogy bocsánatot kér? Bocsáss meg neki, mindenkinél előfordul, hogy kicsit túlzásba viszi a cirkuszolást, nincs olyan ember, akinél ez legalább egyszer nem történik meg.
2009. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Apropó! Volt itt a napokban egy srác, itt kért tanácsot, mert csúnyán beszélt a barátnőjével. Nem a te párod volt? Nagyon bánta a dolgot.
2009. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

most ti ezen a szarságon vesztetek össze? hahahaha!

röhej a köbön! ha a pasidnak valami agyi problémája van, akkor inkább kezeltesse magát, mert ha mindent félre mond/ír stb, akkor rászorul.

te meg legyél vele türelmesebb.

21/L

2009. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

nem.

bántó dolgot írt, amit ő nem úgy értett, de én azt mégis honnan tudjam, ha nem magyarázza el?

és miért vagyok én köteles minden szavára rákérdezni, hogy hátha nem úgy érti? (mellesleg ezt is megjátszottam már, de akkor meg az volt a baja, hogy hülyének nézem...)

nem először játszunk már ilyet, és kezdek nagyon ráunni a nyelvtantanárnő szerepére.

miért olyan nagy kérés, hogy azt mondja, amire gondol? :S

és ha már nem így cselekszik, miért én vagyok a szemétláda?


én is olvastam a kérdést, de nem valószínű, hogy ő volt :)

nem az ő stílusában írt a kérdező, és mellesleg nem is valószínű, hogy ő ismeri ezt az oldalt. mindemellett szilárdan meg van róla győződve, hogy én vagyok a hibás (az ő tudatlansága miatt),szóval ezért sem hinném, hogy ő kérdezett :)

2009. dec. 4. 18:44
 9/20 anonim ***** válasza:
Na várj, ha keveri a szavakat, az nem az ő hibája. Idővel kinövi, főleg ha még tizenévesek vagytok, de vannak ilyenek. Bal kezes? Állítólag náluk gyakrabban fordul elő. Erről nem ő tehet. Béküljetek ki, nem érdemes ilyen kis apróságon veszekedni.
2009. dec. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
különben meg te is fogalmazhatnál pontosabban, mert nem nagyon derül ki, most mit írt, te hogyan értelmezted és ő hogyan
2009. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!