Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom, akivel már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, akivel már 10 hónapja együtt vagyunk? Mit vehetnék neki karácsonyra? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már kapott tőlem plüssfigurát(a kedvenc állatát), italt is, és illatszert is. Segítsetek, ötleteket kérnék...Ő 26 éves, és elég kifinomult ízlése van, szereti a jó dolgokat és a rockzenét.Gondolkoztam még a gravírozott öngyújtón, vagy pedig egy egyedi Ed Hardy öngyújtón. Tippeket szeretnék, mert nem tudom, mit vegyek tényleg. Mindenkinek köszönöm a választ. :)
2009. dec. 4. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én most speckó nagyon örülnék egy Johnny Walker Blue Label-nek. 0,7l 48-50k körül van és elvileg olyan 40-50 éves whiskey. De ha tényleg olyan nagy rocker, akkor nem rossz ötlet az öngyújtó, akkor ha cigizik, mert egyébként szerintem nem tudná használni semmire. De szerintem valami koncert jegy sem lenne rossz.
2009. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet a whiskyről, viszont kicsit húzós az ára, úgyhogy az sajnos nem megvalósítható. Egyébként dohányzik, azért is gondoltam az öngyújtót, hiszen csak ekkor veszi hasznát. Ő nem rocker, csak szereti a rockzenét hallgatni, és sajnos koncertekre sem jár. De nagyon köszönöm az ötleteket kedves első válaszoló. :)
2009. dec. 4. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A gravíroszás nem rossz dolog egész szép és jó cuccokat lehet ma ár csináltatni...pl én a mostmár sajnos volt barátomnak:( tavaj egy párnát csináltattam amin ketten vagyunk nem drága csak annyi,hogy a párnahuzatot elviszed olyanhoz aki ezzel foglalkozik és rányomtatja neked kb 1500.-

vagy valami pólóra nyomtatás az is egész jó és nem drága, vagy egy férficsomag:)azaz tüsfürdő-dezodor stb...:)

2009. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!