Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van egy lány akibe beleszerettem de nem lehet az enyém és az iskolában is összejöttem egy fiuval akit nem szeretek de nem bírom lerázni? Ez a két kapcsolat egyszerre jött:/

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 19:35
 1/7 A kérdező kommentje:
19L
2014. jan. 27. 19:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Biszexuális vagy?
2014. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen
2014. jan. 27. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Fuh, hát így még nehezebb a döntés.

Hogy érted, hogy nem bírod lerázni?

2014. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
úgy hogy nem szeretem de nem bírom neki megmondani és rengetegszer próbáltam/próbálom keresni a kifogásokat hogy lerázzam ja ráadásul osztálytárs
2014. jan. 27. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt nem tudom kimondani hogy ha szeretek valakit.


Muszáj leszel őszintének lenni. Attól a te lelki világodna lesz jobb.

Egyik: lerázod végleg

Másik: őszinte voltál


(végig én írtam neked eddig hozzászólást)

2014. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tudom és köszönöm a kedvességedet:)
2014. jan. 27. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!