Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges tudatosan kialakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges tudatosan kialakítani szimpátiát?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, van egy ember aki tetszik nekem. Amúgy én vagyok a nő. Nem vagyunk sem beszélő, de még köszönő viszonyban sem csak naponta találkozunk (összefutunk). Nem kapcsolatot szeretnék tőle, mert ő sokkal idősebb, hanem egyszerűen csak megismerni, szeretnék neki szimpatikussá válni, hogy felfigyeljen rám, mert nagyon különleges és értékes ember számomra. A testbeszédben és akik ezt tudatosan alkalmazzák azok tudják, létezik olyan, hogy pl. utánzol finoman valakit, tehát hasonlóan cselekszel mint ő, vagy megfigyeled a mozdulatait, stb.. (elég sok mindenről van itt szó) és te is próbálsz számára "ismerős" mozdulatokat tenni akkor állítólag tudattalanul is szimpatikussá, rokonszenvessé válsz. Alkalmazott már valaki ilyesmit? Milyen sikerrel? Milyen trükkök vannak ezen a téren? Nem könyvekre vagyok kíváncsi, hanem hogy a való életben ti csináltok e hasonlókat egy cél érdekében?
2009. dec. 4. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az a lényeg, hogy urald a tested és olyan mozdulatokat ne csinálj amit nem tudsz kontrollálni.
2009. dec. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha laza és természetes leszel, elengeded magad, akkor ezek mind megtörténnek, és barátságos leszel.
2009. dec. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden alkalommal, ha találkoztok, nézz a szemébe és mosolyogj rá. Ha visszamosolyog, onnantól kezdve köszönj is rá.
2009. dec. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!