Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg, hogy a barátnőm szeret? Ne gesztusokból hanem valami más ötletet, hogy pl kamu facebookal kérdezgetek ( ez csak példa ) szval hasonló módon.

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég baj, ha már felmerül ez benned.
2014. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én kamu faceval próbálkoztam egyszer hülyeségből de elég nagy felfedezésre jutottam..
2014. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy próbáld ki hogy amikor fekszetek az ágyban és fingasz egy orbitálisat és fejire húzod a paplant ha ott marad akkor szeret ha ezt nem viseli el akkor nem szeret! ha szeret ezt el kell viselnie! De kamu facebookon beprobalkozól az is jó
2014. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek nektek párkapcsolat, ha nincs bizalom?
2014. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kamu fb... azért az a lányt erősen minősíti, ha egyáltalán szóba áll egy ilyennel
2014. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy az ilyen nyilvánvalóan nem kapcsolatra érett embereknek mégis van kapcsolata, én meg nem találok normális barátnőt?
2014. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Moszuke ***** válasza:

mert aki hülye az nem gondolkozik.

téged mi tart vissza a csajozástól? az, hogy túlgondolod, mi lesz ha nemet mond.

na ők erre képtelenek.

2014. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!