Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor télen milyen programo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor télen milyen programokat lehetne szervezni?

Figyelt kérdés

Kicsit unalmas, hogy a barátommal folyton csak nála ülünk és filmezünk/a film közben szexelünk, viszont így télen, főleg, hogy hó sincs nagyon, nem tudunk milyen programot kitalálni, ami nem kerül sok pénzbe, és huszonévesen is élvezni lehet.

Én szívesen mennék színházba, galériába, kiállításra mondjuk, de a barátom azt nem szereti, korcsolyázni meg nem akar, mert egyszer kiskorában eltörte a kezét közben, és azóta nem mer jégre lépni, én meg érthető módon nem erőltetem ezek után, moziban sem lóghatunk éjjel-nappal, a kávézók és társaik meg nem éppen az a fajta program, amire gondolok. Hideg van kint egy hosszas Duna part mentén eltöltött sétáláshoz, így...

Valami ötletetek van? Előre is megköszönném...


2014. jan. 28. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Álljatok be valahova önkénteskedni.
2014. jan. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Korcsolyázunk (nálunk a kerületben ingyenes)..

Azt mondod a párod nem szereti,de igazán felnőhetne... Mert jó móka..

Élvezzük, azt is ha végre van arra időnk egy filmre, vagy egész délutános összbújós szerelmeskedésre..(ilyen sztem utoljára nem is tudom mikor volt..nem szerelmeskedés, hanem az, hogy egész nap ágyban)

Sokszor megyünk ismerősökhöz, vagy jönnek hozzánk.. Eddig hideg sem volt, csak kb 1 hete...ugyhogy séta is jó..mi nemregen egédpsz délutános túrázást tartottunk fotózásokkal(hobbiból a párom fotózik)

Volt olyan este, amikor playstation-öztünk..azt szeretjük...(pedig 27 évesek vagyunk)

Stb..stb..

2014. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
utolsó, ezek mind jó ötletek, de kimozdulni szeretnénk már végre a szobából, nem ott lustálkodni, mert mást se csinálunk nyár óta kábé, a túrázáshoz meg szerintem eddig is hideg volt, én legalábbis fázós vagyok, és hideg lett volna eddig is. plusz azt se tudom, hova mehetnénk... a felnőhetne már végre dolgot meg nem kommentálom, nem fogok erőltetni valamit, amitől fél, mert kicsi eséllyel fogja magát közben jól érezni, ami pedig elvileg a cél lenne. de azért köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 28. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Jajj nem bántani akartam...


Csak nem tudja milyen jó mókából marad ki:)

Ha fagyos vagy, akkor nagyon kimozdulni nem lehet..,legalábbis pénz nélkül...

2014. jan. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!