Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennétek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mostanába sokat veszekedünk stresszes picit feszültebb és folyamatosan mert stresszes belémköt én elején tűrtem de 1 hónap alatt oda jutottam , hogy én is mindenért ideges leszek és belékötök sokat veszekedünk néha szoktam drogozni nem viszem túlzásba nem kemény drogra kell gondolni és van munkahelyem is szóval nem vagyok rászokva barátnőmmel sokat féltékenykedünk egymásra és soha nem boldog velem mostanába 1 re sűrűbben mutatja ki mindig a vizsgára fogja . szerintem már csak szimplán nem szeret és nem meri elmondani :) még magának se szerintetek?
2014. jan. 29. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindjárt nyakon váglak a drogért gyerek.

Tedd le azonnal! És az ilyeneknek van nőjük. Mondjuk más kérdés, milyen lehet az ilyen nő...:D

Legyél megértőbb vele, de közöld vele, hogy ez csak akkor megy, ha ő is megértőbb veled.

2014. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fahéjas Alien ***** válasza:

Szerintem ezt beszéld meg vele és mondd el az álláspontod, a barátnődnél jobban ezt senki se tudja itt.

Én biztos nem érezném jól magam egy ilyen kapcsolatban, már a féltékenység miatt se. Utálom a féltékenységet.

2014. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!