Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet kért a párom-azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsu0515 kérdése:

Szünetet kért a párom-azt mondta 1-2 hétre. Ennek nincs egy hete, mondtam neki jobb ha elmegy, (mert nem szeretném magam még egy hétig gyötörni). Én nem keresem azóta, jó ez így?

Figyelt kérdés
Minden nap hív és nagyon aranyos velem, kedves mint a legelején. Mondta, hogy hívjam nyugodtan, de nem hívom erre megjegyezte ha ő nem hív akkor nem is beszélünk? Mondtam neki, hogy ő kért időt és tiszteletben tartom a kérését...hiányzik meg minden, de nem akarom, hogy azt higgye ráerőltetem magam...

2014. jan. 30. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem az ilyen szünet kérősdit...


vagy tudom, mit akarok a másiktól, vagy nem...


Ha egy férfinak 2 hetet kell azon gondolkodnia, akar-e engem, akkor köszönöm, de nincs rá szükségem.

2014. jan. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A szünet egyenlő a szakítással..

Mert ha azt mondja időre van szüksége,mhogy a fejében rendbetegyen dolgokat, az megint más...

A szüne azt sugallja nekem, hogy akkor most nem vagyunk kapcsolatban.. Szépen becsajozik, bepasizik a szünetet kérő,maztán vissza az egész... Vagy megnézi,mhogy össze jön-e a nézett csaj, pasi... Hannem akkor ott van talonban a másik.

Tehát szerintem gusztustalan, és nem fair dolog.

Ha tőlem szünetet kér valaki, akkro az a szünet végleges...

2014. jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A.R. ***** válasza:
100%
Szünet = szakítás csak vagy nem meri megmondani vagy standbyba vagy és van másik csaj már rég. Azért aranyos meg kedves mert bűntudata van. Ennyi. SZÜNET MINDIG SZAKÍTÁS. Tapasztalatból mondom.
2014. jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

En maskeppen mondanam.


Ha nincs valami extra dolog, amin osszevesztetek es azert duhosen ajtot becsapva lelepett, akkor a


SZUNET = MASIK UDVARLO


Ne is keresd! Sot bloffold be, hogy nalad kialakuloban van valami, azert nem akarsz vele beszelgetni.


A kedvessegnek meg be ne dolj!!!

2014. jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
most dug mást, legálisan. beszélgess csak!
2014. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azt mondta csak tisztázni szeretné a fejében a dolgokat
2014. jan. 30. 10:40
 7/11 anonim ***** válasza:
tisztázni melletted is tud.
2014. jan. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos tipikus és átlagos viselkedés egy gyáva férfitől.
2014. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vagy nőtől. azok is ezt mondják.
2014. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajna 90% ilyen akár nő akár ffi
2014. jan. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!