Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta 1 hónap járás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta 1 hónap járás elteltével szerinte korrekt ha lefekszünk (20évesek vagyunk mindketten). Szerintetek csak azt akarhatja?

Figyelt kérdés
Egy srác járni szeretne velem és nekem se közömbös.De azt mondta szerinte 1hónap bőven elég hogy vájrunk a szexel.Mindketten 20 évesek vagyunk.Nem most próbálkozott nálam először,már egyszert kért,de akkor én másba voltam szerelmes.Félek,mert nem szeretném ha becsapna(nemrég csaptak be).
2009. dec. 5. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Kételyeid vannak, mert belül érzed mi az igazság, ezért félsz. Vagyis nagyon is jól érzed, az ösztöneid megsúgták, csak a szexre kellesz neki, ilyet az ember nem jelent ki. Ne bánkódj találsz jobbat is.
2009. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyen kijelentéssel ne várj tőle sokat!keress mást!!!
2009. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ugy se ha ezt nem csak ugy mondta,hanem erről beszéltünk direkt?és akkor mondta....
2009. dec. 5. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor feküdj le a fiúval ha te igy ugy gondolod! nem feltétlenűl a szexre hajt ugyanis a fiúknál ez teljesen máshogy van mint nállunk lányoknál. nekik nem fontos annyira hogy várjatok a dologgal. sztem adj neki egy esélyt és amig együtt vagytok ugy is ki fog majd derülni hogy mit akar. ha mindíg csak arról beszél meg erőltetné adolgokat hagyad a fenébe.
2009. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy hónap múlva ezt már tudni fogod.

Adj neki és magadnak is egy kis időt - és közben próbáld megismerni. Legyél vele minél többféle helyzetben, és akkor kiderül, hogy milyen és mennyire illetek össze.

2009. dec. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!