Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor szerelmes lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes lennék vagy ez csak testi vonzalom:O?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki csak néha jön le hozzám elvileg barátok vagyunk de ez több már 4 éve ismerjük egymást akkor ő szerelmet is vallot kb 14 éves lehehettem akkor aztán egyszer lejött kocsival többen is jöttek aztán mi ittunk egy kicsit és végül hagytam magam megcsókolni de nem akartam de utána eléggé belejöttünk csak simogatás csók meg iylenek de iszonyat jó volt és nagyon jól esett lehet hogy ha nem ott vagyunk és ketten még több is lett volna. elég nagy volt a vágy az egész pasi iránt és iszonyat jól csókolt teljesen beindultam tőle meg ő is tőlem:P:D:d én a piára fogtam de nem volta annyira berúgva meg ő sem:S ha nem iszik akkor meg félénk eléggé és még beszélni is alig lehet vele. DE nem tudom lehet hogy csak velem ilyen?:S azt sem tudom hogy ez most mi ha lejönnek és meglátom még valahogy érzem a szikrát kettőnk közt a szivem is jobban dobog meg olyan jó neki puszit adni. sztem én hülye vagyok segítsetek lécci
2009. dec. 5. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Gratula,szerelmes vagy XD!

Egyébként akkor hülyeség a piára fogni az ilyen dolgokat,én sokszor voltam már fullos állapotban,de mindig tudtam mit csinálok.

2009. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is mindig tudom, hogy mit csinálok, hiába vok becsiccsnetve.
2009. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!