Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek belé szerelmes?

Figyelt kérdés

A kérdés arról szól, hogy adjak-e egy olyan fiúnak esélyt, aki... belsőre teljesen az ideálom. Nagyon érdekesnek találom az életét, el tudnék vele képzelni egy komoly kapcsolatot. Ő szeretne velem lenni, látom rajta.


De külsőre nem az esetem. Mielőtt megismertem, el se tudtam volna képzelni hogy valaha is eszembe jut hogy összejöjjek vele. Nem azért mert igénytelen lenne, nem azért mert ronda, nem azért mert kövér, szemüveges stb. Mert rá egyik sem igaz a leírtakból. Csak mert egyszerűen más típusú srác, nem az "idálom" kategória. Átlagos külseje van.


Kérlek ne értsétek félre, nem vagyok felszínes! Csak ha összejövök valakivel, valamilyen szinten vonzódnom kell hozzá..


Szerintetek adjak neki egy esélyt? Beleszerethetek a későbbiekben?


Nem akarom Őt megbántani, ha mégsem tudnék beleszeretni és közölnöm kellene vele, mire ő már beleélte magát.... Mindennap találkozunk így is a suliban.


Köszi a választ!


17/L


2014. jan. 30. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már próbáltam így kapcsolatot, de három hét után feladtam, mert egyszerűen nem votlam képes beleszeretni. Hiába tet meg mindent, így inkább szakítottam vele, mert már én éreztem magam rosszul.
2014. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1


19/L voltam

2014. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A jellem örök, de a külső változik. -> remélem ezzel elmondtam a lényeget
2014. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly, tartós kapcsolatot akarsz, akkor szerintem adj neki esélyt! Ki tudja, lehet meglesz a kémia is köztetek... a belső is lehet vonzó, sőt. Szerintem (bár nem volt alkalmam tapasztalni), ha belsőleg minden stimmel, jól egyeztek, van közös témátok, akkor előjöhet a külső vonzalom is... bár én nem nagyon értem egyáltalán az miért kell (ha átlagos, akkor elfogadom olyannak amilyen).
2014. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy -csak kíváncsiságból- milyen az ideálod, akit ha meglátnál azonnal beleesnél?
2014. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam, de rövidesen úgy éreztem, hogy eddig ideálnak beállított fiúk nem is az ideáljaim, mert ő az. :) Beleszerettem, 4 és fél éve vagyunk együtt! ;-)
2014. jan. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is adj neki egy esélyt! Sőt szerintem még az sem hülyeség, ha mondasz neki pár tippet, hogy hogyan változtasson magán. A külsőn lehet, de a belsőn már kevésbé. ;)
2014. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!