Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj ha 1 kapcsoaltban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha 1 kapcsoaltban a lány irányit inkább? ( 16 évesek vagyunk )

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:

hát végülis nembaj..

de hogy érted hogy ő irányít? parancsnokoskodik? megmondja mit csinálj meg ilyenek? vagymi?

mit gondolsz az irányítás alatt?

2009. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jah.. igaza van az elsőnek... többet irnál .. jobban lehetne segiteni
2009. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

neem nem parancsoskodik.

olyan hogy mit szabad már megtenni mit nem mit kellene csinálni az életbe mi lenne a jobb mi nem ilyenekbe h ö a fejes a kapcsolatba:)

2009. dec. 5. 20:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon jó kérdés. Ebben a korban akár jó is lehet szerintem. De nem tudjuk te milyen vagy és a barátnőd is milyen. A nők egy picit érettebbek szoktak lenni de nem mindig. Ez az irányítás nagyon tág fogalom. Miről akar lebeszélni? Ha van kedved írj már konkrét példákat bővebben és dobok mégegy választ. 27/F
2009. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem beszél le semmiről csak tanácsot ad és én döntök végül ugy ahogy ö mondta mert ugy látom végül énis jol. és én is elégg éret vagyok a korombeli fiukhoz képest ezt megmondták a tanárok is meg a védőnő ( nemrég volt az iskolába és én normálsian válaszotlam neki a többiek csak elhülyülték )
2009. dec. 5. 20:56
 6/10 anonim ***** válasza:
20,47 Ha úgy érzed hogy jók az ötletei és adja a tanácsokat, be is válnak, egyet is értesz vele, akkor nem baj szerintem.
2009. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha te döntesz, akkor te irányítasz.
2009. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor már énse tudom mit akarok megtudni :D:D
2009. dec. 5. 21:20
 9/10 anonim ***** válasza:
hmmmm...hát ezt akkor igazán nem értem:) tanácsadás nem egyenlő az irányitással:):):):)
2009. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Irritál, hogy osztja a tanácsot? Mondd meg neki, hogy ne tegye! Mondd meg, hogy fogadjon el olyannak, amilyen vagy és ne akarjon mindig jobbá tenni, mert az nem szeretet.
2009. dec. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!