Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13vok és van egy csaj az osztból akivel járni szeretnék. Szentetek van esélyem?

Figyelt kérdés

Csak az a baj h megkértem 1 másik csajt h hozzon össze vele és sikerült is 50%-ban.Másnap Szakított mert nem mondtam neki a suliban h szeretem meg ilyenek...De ezt azért nem mert a sulimban sok a köcsög tanár aki hallgatózik...de nem úgy hanem másnap már az egyész suli tudná és én ezt nem akartam.Szentetek van esélyem nála?Ha van akk pls írjátok le.


Ui.:tetszik neki egy 8.-os srác úgyis van esélyem???


2009. dec. 5. 23:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen igazi szerelemnek hangzik, amiben csak úgy villámlanak a szenvedélyek...
2009. dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
komolyan gondolod? és tudsz is segíteni?
2009. dec. 6. 00:14
 3/16 A kérdező kommentje:
PLS válaszoljatok:'(
2009. dec. 6. 01:08
 4/16 anonim ***** válasza:
Sztem neked 13évesen nagyobb esélyed van a kisautóknál!! Próbáld ki azokat, és most komolyan, nem bántás miatt! Egyébként a csaj az mennyi?? Ö is 13 éves??
2009. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
igen ő is 13
2009. dec. 6. 16:39
 6/16 A kérdező kommentje:
Arra kérek mindenkit h a kérdésre válaszoljon...Ojanokat nem kérek mint az előző emberke írt...
2009. dec. 6. 17:34
 7/16 anonim válasza:
szerintem ő nem gondolta komolyan ezt az egész járást!akkor nem csinálta volna ezt!
2009. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt nem az első nap után szoktuk mondani vkinek, hogy szeretjük. Amúgy az első válaszolóval értek egyet. Tök aranyos voltál, ahogy elhitted, amit írt. Tanuld meg! Az ilyen valószínűtlen állításokat hívják iróniának!
2009. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekünk szenteknek nincs esélyünk!
2009. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha már másnap szakított, akkor 10 év múlva egy partikurv@ lesz!
2009. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!