Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik osztálytársam nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik osztálytársam nagyon tetszik? Többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már harmadik éve vagyunk osztálytársak. Már kilencedikben nagyon megtetszett, nagyon jóban voltunk, szinte legjobb barátok. Tizedikben kezdtünk távolodni egymástól, mert egyre inkább úgy éreztem, hogy ki kell adjam már magamból azt az érzést, hogy tetszik. Elmondtam neki mindent, az egész helyzetet jól kezelte, szebbnél szebb szavakat használt rá (aranyos, cuki, édes stb.) Sokat beszélgettünk. Aztán a nyáron kicsit megfeledkeztünk egymásról, nem tartottuk annyira a kapcsolatot. És most, tizenegyedikben, szinte olyanok vagyunk, mint akik csak szimpla osztálytársak. Ő el van a fiúk körében, és minden más lánnyal, engem valamiért kerül. Köszönésen kívül nem sokat beszélünk, hiába akarom. Szeretnék mennyi vele korcsolyázni, de ő a haverjai nélkül nem megy sehova, én velük pedig nem akarok. Mit mondjak neki, hogy oldjam meg azt, hogy a haverjai ne jöjjenek velünk? Szerintem ha csinálnánk együtt valamit, közelebb kerülnénk egymáshoz.

Légyszi segítsetek, mert már megbolondulok :(


2014. febr. 1. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
ne bukj meg és már csak másfél évet kell kibírnod
2014. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem fogadd el ezt a helyzetet...

Ne rontsd el azzal,hogy most bekavarsz mert lehet elriasztod magadtól.

Amúgy sem a legjobb ha osztálytárssal jársz...

tapasztalat,láttam már nem egyszer ilyet...tényleg nem jó.

Szerintem ne legyél önző és menj el a haverjaival is ugyanúgy,szerintem ez + pont lesz neki,hogy te a haverjaival is elmész ugyanúgy és téged nem zavar...

2014. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De nem ismerem a haverjait, és nem tudom hogy viszonyulnának hozzám :S

Egyik barátnőm szerint azért van ez, mert még nem volt lány, aki kiszakítson valakit a társaságból úgy, hogy kettesben menjenek. Na de lehet így is bevállalom, vagy pedig valahogy kibírom ezt a másfél évet már. Csak az a baj, hogy nagyon helyes, és annyira vonz, hogy az hihetetlen, mint a mágnes, úgy húz magához :/ Ráadásul néha rám mosolyog, nem ülünk messze egymástól, és így egész órán figyelhetem, néha látom, hogy a szeme sarkával néz arra, amerre ülök. Jó lenne vele lenni, de lehet nem éri meg kockáztatni.

2014. febr. 1. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!