Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bolond vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bolond vagyok, hogy ilyen anyuci pici fiával jöttem össze? Lehet ebből valami hátrányom?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nagyon aranyos fiúval. 30 éves, de sajnos az anyukájától függ eléggé. Első randira is elkísérte az anyukája. Engedélyt kér mindenről az anyukájától stb. Nagyon anyás pasi.

Jó lehet kicsit gáz egy ilyen pasi, de nagyon megszerettem azért, olyan kis aranyos, szeretni való. Mit csináljak?


2014. febr. 1. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Utazz vele kulfoldre
2014. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tisztában van a "hátrány" fogalmával?
2014. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ahol megállt az idő ***** válasza:

Pont ilyen? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__53374..


Ha neked jó így,nekem is. Te tudod,hogy mire vállalkoztál.

2014. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Elég viccesnek, filmjelenetnek tűnik.(azaz kamunak)

Mivel nem írtad le a helyzetet, így a kérdést sem látom fontosnak.

2014. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát nekem egy barátnőm van olyan helyzetbe hogy az anyuci pici fia a barátja. Épp ezért mennek szét nem kevés idő után. Vagy le kell róla szoktatni, vagy valamit tenni kell mert, ez nagyon csúnyán tönkre tud tenni egy kapcsolatot.
2014. febr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Elkísérte az anyja randira? hűha....

Itt az anyjának kéne rádöbbennie arra, h a fia felnőtt lett és nem lehet mindig a szoknyája mellett, hanem legyen végre felnőtt férfi.


Te szinte bármit is mondanál vagy tennél csak az ellenségeskedést látnák belőle.

2014. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ilyen komolyan létezik?????????????
2014. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Vannak, akik kételkednek nem tudom miért... Olyan ritkaság lenne.
2014. febr. 1. 18:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé ritka az ilyen elszakadni nem tudó "életképtelen" fiú. Mert nem férfi.

De a te döntésed, ebbe senki nem szólhat bele.

2014. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ez még viccnek is rossz xD
2014. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!