Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az egyik pillanatban rohan hozzám, sír a vállamon, segítséget kér, pár órával később pedig észre sem vesz?

Figyelt kérdés
Se magát,se engem,ha pedig szólok neki hogy zavar engem ez az egész,én vagyok a hibás...mi tévő legyek?
2008. júl. 18. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
hagyd ott
2008. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel!!
2008. júl. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az nem olyan könnyű..néhány esetben, nem tudom neked az-e
2008. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Erre mondják, hogy pusztán "lelki szemetesláda" vagy számára.
2008. júl. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jártok egyáltalán? Szerintem nem. Gyanítom hogy te vagy a fiú. Ez azt jelenti, hogy rohadtul nem érdekled, csak valakinek ki szeretné önteni a lelkét. Pontosan ez miatt sose fog rád úgy gondolni, mint egy potencionális barátra.


Mondd meg neki határozottan, hogy ezt hagyja abba sürgősen, mert ez neked így nem jó. Ha akadékoskodik, akkor se hagyd magad! Még ha rossz lesz is, állj ki magadért, ezzel sokkal többet fogsz nőni nem csak az ő, hanem a saját szemedben is.

2008. júl. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!