Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Kerdésem lenne hozzáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kerdésem lenne hozzátok, szóval ti randiznátok velem, vagy lenne akár esélyem is? Több lennt

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok,nem cigizek,nem iszok,bulizni csak nagyon-nagyon ritkán járok,185 cm magas vagyok, kb 100kg(de rajta vagyok a fogyáson),általában kedves vagyok,néha kicsit talán bunkó de csak azzal aki megérdemli,sokat viccelődök,képet küldök privátban,csak mondj kort és,hogy hol laksz..
2014. febr. 2. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:

küldd

17/L Veszprém

2014. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek a mai világ értékei, "nem cigizek,nem iszok,bulizni csak nagyon-nagyon ritkán járok" ? Ezt minden ilyen kérdésnél látom.
2014. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mutasd :) 17L Bp.
2014. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha korban hozzád illenék, és nem lennék férjnél:)

akkor igen...

randi beleférne, aztán kiderülne, hogy lesz-e belőle több...mert egy párkapcsolat azért ennél többről szól:)(képpel vagy anélkül is)


hiszen volt már nekem hasonló pasim (bár sokat jártunk bulizni 18 évesen)...mégsem jött össze


27 vagyok Bp

2014. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért látod 2-es mert a mai világban az a "normális ha valaki iszik ész nélkül,cigizik kúr fűvel fával" -.-"
2014. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2-es mit mondjak azt,hogy cigizek iszok mikor nem is ??
2014. febr. 2. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Küldheted a képet

19L, Borsod

2014. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!