Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

több mint 2 éve vagyunk együtt a párommal. Ő mindig is magának való, magában kínlódó típus volt. Én vagyok a hirtelenebb típus. Elég sokat veszekedtünk a kapcsolatunk alatt, de mindig kibékültünk, igaz mindig én kezdeményeztem a békét, hiába volt nekem igazam.

3 hete annyira összekaptunk hogy azt mondtam elegem van, szakítsunk. Ő picit tétovázott, majd rámondta hogy jó. Azóta nem akar velem szóba állni, de azt sem hajlandó kimondani hogy végleg vége.Kérdezem hogy szeret e még, mondja meg ha nem, de nem mondja hogy nem. Csak annyit hajlandó mondani hogy neki idő kell, nem tudja mennyi, de elege lett a sok vitából (aminek a nagy része miatta volt). Mondjuk a vitákból nekem is elegem van.

Elmondtam hogy megbántam ezt a szakítás dolgot és ha idő kell neki hát legyen. (pedig most is én lettem megsértve, de ő ezt nem ismeri el)De elutasító, leráz és a legjobb: a szünet alatt (ami lehet pár hét is de ő ezt nem akarja kikötni), egyáltalán nem akar rólam tudni!


2014. febr. 2. 21:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Helyedbe hagynám, nem keresném, és teljesíteném a kívánságát.


Próbáld meg elfelejteni, ha pedig keres, akkor ne reagálj neki. Mert így téged tart sakkba.


Hagyd hogy kicsit menjen utánad ő is. Mert így csak a kapcsolatotok fog még jobban megromlani.

2014. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
az a baj hogy mindig én mentem utána és ezt annyira megszokta hogy úgy érzi bármit megtehet, neki mindent lehet, nem baj ha a másik belebolondul csak neki jó legyen. most kérdezem én: napi 2 üzenet miben zavarná meg a gondolkodását?
2014. febr. 2. 21:42
 3/18 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy írsz neki napi 2 üzenetet, azzal is mész utána.


Megzavarja igen, mert szeret valószínűleg. És ha téged lát vagy hall felőled, ígynem tud az eszével gondolkozni, hogy mi lehetne a megodás. Csak a szívével lát akkor, de viszont van benne egy tüske, amit sehogyan sem tud megoldani, csak úgy ha az érzéseit kizárja.

2014. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

ja és azt sem tudja hogy a szünet mire kell e neki.

nem arra hogy átgondolja ő miben hibás, csak arra hogy nyugalma legyen.

megkérdeztem mit akar:

vagy hagyjuk egymást békén örökre

vagy kell neki idő hogy maga lehessen

erre annyit reagált hogy most mindenképp maga akar lenni mert elege van a vitákból.

vagy csak nem meri kimondani és gondolja hogy úgyis megunom a várkozást

2014. febr. 2. 21:50
 5/18 anonim ***** válasza:

A férfiak általában olyanok, hogy nem tudják kimondani, hogy vége, inkább addig feszítik a húrt, amíg a nő fel nem adja.


Arról pedig te nem tehetsz, hogy nem képes magába szállni. Gondold át, hogy valóban jó ez így neked, hogy állandóan veszekedtek? Mert én az ilyen kapcsolatból kilépnék! De nem akarlak befolyásolni, ez a te szíved joga, viszont, ahol evszekedés van ott nem igazán változnak a dolgok, amximum időre-órára.

2014. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
én is kilépnék csak szeretem
2014. febr. 2. 21:58
 7/18 A kérdező kommentje:
az a baj hogy vitázni sem lehet vele, mert egyből mindent úgy a lelkére vesz hogy képes kibuggyanni egy könnycsepp ha idegesebben szólok hozzá. máskor meg: ne is szóljunk egymáshoz! ez nem megoldás de hiába mondom neki
2014. febr. 2. 22:02
 8/18 anonim ***** válasza:
Idővel majd mást fogsz szeretni, amúgy meg nem mindegy hogy szereted, kötődsz hozzá valóban, vagy csak a megszokás miatt érzed azt, hogy mellette a helyed.
2014. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én is a lelkemre veszem a dolgokat, bár én elfolytom magamban a sírást, és amikor egyedül vagyok kiélem magam, vagy stresszbe folytom a bánatomat.


Arra is gondolj, hogy lehet, hogy nem csak ő a hibás, hanem te is elrontasz/elrontottál dolgokat.

2014. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

és a kapcsolat elejétől az megy hogy vita -> ő duzzog -> ÉN kibékítem (ha nekem van igazam akkor is). ő még soha nem mondta hogy bocsi, soha nem keresett meg, inkább vesszen a kapcsolat. pedig alig volt komoly ügy ami miatt érdemes volt vitázni.

ami a legrosszabbul esik hogy a volt barátnője után bezzeg tudott írogatni annó, pedig annak már pasija volt,lerázta őt, nem válaszolt neki a csaj és erre ő közölte a csajjal hogy bár te nem írsz nekem, lenyelem a békát és megkereslek én! na velem ilyet sose tett

2014. febr. 2. 22:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!