Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves lány 30-40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány 30-40 éves férfival?!

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, előre leszögezném. A lány egy ismerősöm, sosem kedveltem túlzottan, de most őszintén megdöbbentett... Összejött egy 30-40 éves pasassal. Ráadásul ez az első kapcsolata... Szerintetek normális?! Mert ezen most nagyon kiakadtam...
2014. febr. 2. 23:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#2 #8 Hol vannak ezek a csajok? Házam, kocsim, pénzem van. Már csak a csaj hiányzik. :)
2014. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Most 30 vagy 40 éves?


Neked mindegy, hogy te éppen 30 vagy mondjuk 40 éves vagy?

2014. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#12 Ne játssz a számokkal 35 vagyok az pont 30-40.
2014. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom a pontos korát, de olyan 35-38 körül lehet, tehát nem valami fiatal..
2014. febr. 2. 23:18
 15/18 anonim ***** válasza:
#14 Te gyerek, mi az, hogy nem vagyok fiatal??? Néha még feláll, úgyhogy fiatal vagyok...
2014. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a csajhoz nem valami fiatal. Amúgy itt nem rólad van szó, drága válaszadó :D A felálló farkadhoz pedig hadd gratuláljak, őszintén.
2014. febr. 2. 23:36
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sok közöd hozzá. Vagy csak sopánkodni szerettél volna egy jót? Komolyan nem értem, mi a célod ezzel a "kérdéssel".
2014. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én sem értem. Mindenkinek van valami keresztje, amit magával hord az egész szexuálisan aktív évei során.


Mindenkinek van valamije, neked is kérdező és nekem is és itt minden válaszolónak, amit talán csak mi magunk tudunk magunkról, de ha valaki másról kiderül valami, akkor sopánkodni kell.


Az egyik mazochista. A másik szadista. A harmadik anál mániás. Van meleg is. Van aki a nagyon fiatalokat szereti. Van aki a nagyon időseket. Van aki egyszerre sok emberrel szereti. Van aki a lábakat szereti. Van aki a nagyon szőröset. És most csak mondtam párat a rengetegből.

2014. febr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!