Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az érzééés? /lent köv/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzééés? /lent köv/

Figyelt kérdés

Barátom 6 hónapja szakított velem ,

nem tudom miért , közölte h szeret de vége kell h legyen .

Gyűlölöm ,tönkre tett lelkileg , és szakítás után kibeszélt.

Rágondolok , eszembe jut , hogy mennyire gyűlölöm .

2-3 Hete azon agyalok , hogy kicsinálom , idegileg .

Hadd érezze , amit én éreztem .

Bnöm azt mondta szerinte azért gyűlölöm ennyire mert szeretem és fááj , hogy vége. Lehet van benne valammi =/ :S Söt biztos :$ :S

Ti voltatok már így ?


2009. dec. 6. 16:42
 1/6 A kérdező kommentje:
16/ L
2009. dec. 6. 16:42
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Hát na... Haragszol rá. Nincs ezen semmi meglepő, majd elmúlik. Nem kell túldramatizálni a helyzetet, csupán ennyiről van szó.

Viszont ha ilyen sok időd és energiád van, az ő kicsinálása helyett inkább tanulj meg helyesen írni. Nagyobb hasznát veszed...

2009. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem kell vele foglalkozni és kész. Úgy őszintén mivel csinálnád ki? Mellesleg ez a bosszúállás eléggé nevetséges és gyerekes. Plusz ne akard megtudni milyen amikor tényleg tönkremegy a lelked (hozzátenném nem egy szakítás miatt fog, ha tönkre megy).
2009. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 1 évig nem tudtam kiheverni, ugyanezt csinálta velem, de utána jött egy srác és elfelejtette velem őt. Most már csak nevetek rajta, és boldog párkapcsolatban élek. Próbálj meg másra gondolni, menny bulizni. A bosszúforralással csak magadat égetnéd le,mert gyenge vagy ahhoz. Képzeld el bosszút forralnál de erre már neki lenne egy ütőkártyája,ami még jobban kikészítene téged idegileg. Szerintem hagyd, én is jó döntést hoztam úgy érzem,hogy hagytam. Esetleg megkérdezhetnéd szemtől szembe,hogy milrt csinálja ezt, ha találkozol vele, de még ezt is feleslegesnek tartom.
2009. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban kib*szol vele ha nyugodtan viseled és emelt fővel jársz. Mosolyogj légy vidám.
2009. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerelmes voltam,mikor velem szakított a pasim,1évig nemtudtam kiheverni,és ő újra szerelembe esett egy csajjal,aki 1évvel később ugyanazon a napon szakított vele,mint amikor mi szakítottunk...fájt neki...hidd el h mindenkinek visszaütnek a dolgok!
2009. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!