Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi azt anyukám hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt anyukám hogy le akarok feküdni vele?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Itt voltak egyszer nálunk a barátaim, többek közt a barátom is. Filmet néztünk és a barátom megölelt és így össze voltunk bújva amikor anyukám benyitott, bár én gyorsan fel is álltam és kiküldtem a szobámból... másnap beszélgettünk és kérdeztem hogy elmehetek-e majd a barátomhoz egyik nap.. ( pár km-re lakik tőlem ) és azt mondta hogy nem, mert nem akarja hogy 13 évesen szexeljek. Most akkor mi van????

Miért hiszi azt hogy szexelni akarok? Már pedig nagyon nem akarok.. és a barátom anyukája is azt hiszi hogy szexelni akarunk.. hát hol élnek ezek? Honnan veszik?

am nem akarunk lefeküdni egymással. nagyon rá ér ez még szerintem.


2009. dec. 6. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Uh! Azt hittem csak a kérdésből, hogy egy fú írta és azt hitte anyu, hogy fiacskája... na mind1


Beszélj vele a bizalomról. Kérdezd meg bízik-e benned és nyugtasd meg, hogy soha nem tennél olyat.

2009. dec. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm..Örülök,hogy végre nem egy olyan 13 éves ír,aki siránkozik hogy mit csináljon szexközben,vagy hogy terhes lehet-e..

Szóval szerintem,azért értette úgy Anyud,hogy valamit is akartok,mer felpattantál és kiküldted a szobából.Próbálj leülni vele mebeszélni,hogy fital vagy meg a srác is,ti nem akartok semmit se,ráértek ezzel.Szóval amit ide leírtál,ez mehet Anyudak is és a srác Anyujának is :) Minden szülő félti az ő kicsi gyerekét,hogy többé már nem olyan kisgyerek,ha lefekszik valakivel stb,stb.. Szóval azért jött ez ki rajtuk.

Sok sikert a besélgetéshez!És máskor ne pattanj fel ha a barátod átölel,mert félre értheti,hogy mit csináltatok.

18/L

2009. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Onnan veszi h mindenhol azt lehet hallani h 13-14 évesen már szexelnek a fiatalok. És megmondtad neki h nem akarsz még szexelni? Mondd meg neki! Ha meg nem enged szökj el...
2009. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden anyuka ilyen?

Az én anyám örökké azt kérdezi,hogy nem vagyok-e terhes.

Kifejezetten sovány vagyok,szeretnék is pár kilot hízni.

Találkozzatok úgy,hogy otthon vannak a szülők,de persze másik szobában,és akkor megnyugodnak,vagy mondd meg neki,hogy nem akartok szexelni.

14/L

2009. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát én már mondtam neki hogy nem fogok még szexelni mert nem is kicsit korai...

Egyébként még az lenne a kérdésem hogy és az miért van hogy nem akar elengedni egyedül busszal? azt mondja hogy el fognak rabolni a buszon azért nem enged.. de hát most istenem az 15-20 KM..

2009. dec. 6. 17:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért ugrottál fel és küldted ki, ha nem volt rejtegetnivalótok?
2009. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

akkor most mi lenne a kérdés?

hol élnek? háhá Magyarországon

honnan veszik? nézz körül

2009. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
le akarsz feküdni anyukáddal??
2009. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ajj xDDDD uccsó 2 válaszoló xDDDD
2009. dec. 6. 21:44
 10/10 anonim válasza:
Xdddd
2023. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!