Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátom (aki történe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom (aki történetesen csaj) itt aludt nálam. Nem történt semmi köztünk. De hogyan adagoljam ezt be a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

A dolog ott kezdődik, hogy a csaj barátom elég rossz passzban van, találkoztunk, ittunk kicsit sokat, és neki nem volt hova hazamennie, vagyis elméletileg volt, de 5ig várhatott volna a vonatra. Úgyhogy nálam aludt, de egy ölelésen túl semmi sem történt.


A barátnőm már kezdettől rossz szemmel nézi ezt a baráti viszonyt és már az is zavarja hogy kettesben dumálunk. Nem igazán tudom egy ilyet hogyan fogadna? Azt se tudom, hogy érdemes e elmondani, vagy inkább titokban maradjon, bár nem szeretek titkolózni.


2014. febr. 3. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha titkolózol, és mégis kiderül egyszer, még inkább gyanakodni fog, hogy biztos nem véletlenül tartottad titokban, akkor már nem magyarázid meg, hogy nem volt semmi.
2014. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez tényleg egy kényes kérdés, képzeld magad a barátnőd helyébe. Ittunk, ölelkeztünk, de semmi nem történt, ez a mondat már magában hordozza a lehetőséget, hogy "De történhetett volna, csak mégsem."


Én is jobban szeretem az őszinteséget, de most talán jobb, ha nem mondod el neki. Viszont több ilyen ne forduljon elő, ha tényleg őt szereted, inkább a legjobb barátoddal beszéld meg a dolgot, ha tényleg jóbarát, megérti majd.

2014. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Fiú és lány között soha nincs igazi barátság, az egyik mindíg többet akar!


Ha elmondod, a barátnőd jogosan lesz nagyon mérges, sértődött, féltékeny, stb.

Ha nem mondod, és esetleg mégis kiderül, mert midíg kiderül, elszólja magát valamelyikőtök, stb, még inkább lesz jogosan mérges, sértődött, féltékeny, stb. Plusz még azt is megmagyarázhatod, miért nem mondtat el...

2014. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Moszuke ***** válasza:
0%
amiről nem tud attól nem fáj a feje. ráadásul itt nem történt semmi
2014. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak egynesen...
2014. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Srác vagyok. A legjobb barátom nő és öleléssel köszönünk egymásnak. :) Semmi extra nincs ebben, ha előre letisztázott, hogy hol vannak a határok.
2014. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Voltam abban a helyzetben, mint a barátnőd. Az exemnél ott aludt a legjobb barátnője, aki most már a nője, nekem elmondta, ráadásul azt is, hogy egy ágyban aludtak, hát nem is bíztam benbe többet, kerestem mást. Szóval szerintem ne mondd neki, főleg ha nem történt semmi, mert úgyis elkezd rosszra gondolni. Nekem még az fájt különösen, hogy az a csaj ott aludhat mellette, de én nem, mert nekem nem engedik a szüleim, számomra pedig az egymás mellett alvás egy nagy intimitás.
2014. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg rájön h mi volt mutasd meg a kérdést.
2014. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sernem pedig mond el, ha amúgy kiderül én is szakítanék, így oedig nem, történt már meg, nagyon mérges voltam több okból is...

De nem gondoltam bele többet mint ami volt, főleg, hogy ismertem a csajt...

2014. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
én sem veszem be. a csajod sem fogja.
2014. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!