Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok működhet ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok működhet ez a kapcsolat ekkora korkülönbséggel? 26F 32N

Figyelt kérdés

Van neki egy 9 éves fia.


Van aki hasonló helyzetbe volt? Vagy ismertek hasonló párokat?


Szeretjük egymást nagyon. De azért kíváncsi lennék néhány sztorira, meg jöhetne némi tanács is!


Köszönöm!


2014. febr. 5. 12:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

hát ha egy majdnem tini gyerkőcöt szeretnél nevelni...

:D

Gyorsan csinálj neki egy sajátot is és akkor már egy gyerek is összeköt benneteket!

2014. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem olyan nagy korkülönbség.

Inkább azon fog múlni a kapcsolat, hogy hogyan jössz ki a fiával, illetve mennyire zavar téged, hogy van gyereke.

2014. febr. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha jól tartja magát a lány, akkor nem lesz gond:)
2014. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem zavar a fia engem abszurd. Máskülönben nem akarnék vele lenni. Csak néha ijesztő azért ez a kor.kül. És kíváncsi vagyok ki mit gondol. :)
2014. febr. 5. 13:04
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen jól tartja, szép, csinos, divatos, igényes.
2014. febr. 5. 13:04
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát ha azt nézzük, hogy sok 20 éves lány úgy néz mint egy 40 felé közeledő kiélt nő, akkor nem hiszem, hogy olyan nagy különbség van egy 26 és egy 32 éves között :)
2014. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ti vállalnátok komoly kapcsolatra egy ilyen nőt?
2014. febr. 5. 13:16
 8/17 anonim ***** válasza:
Én női szemszögből tudok nyilatkozni én vállalnék kapcsolatot fiatalabbal, azért az a 6 év nem olyan sok.
2014. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj szavatossága két éve lejárt.
2014. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves Nő! Miért vállalnál fiatalabb pasival komoly kapcsolatot?
2014. febr. 5. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!