Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy négy éves párkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy négy éves párkapcsolatom ért véget fél évvel ezelőtt, és hiányzik. Nem az ex, hanem az, hogy legyen egy meghitt kapcsolatom, enélkül nem érzem teljesnek az életem. Voltatok már így? Min kéne változtatnom?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen és így is vagyok hát én nem változtattam semmin sem viszont keresem a kapcsolatokat mert eléggé nehéz így egyedül de ha lesz valakim legalább könnyebb lesz.
2014. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért kéne bármin is változtatnod? Ez egy teljesen normális emberi szükséglet!!

Csak találnod kell valakit akivel újra át tudod élni. Ennyi

2014. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, én baromi jól érzem magam egyedül :)
2014. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!