Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gáz, ha egy fiú animét néz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz, ha egy fiú animét néz?

Figyelt kérdés
Miért kizáró ok sok lánynál?
2014. febr. 5. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, nem kizáró ok nem is gáz!
2014. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem gáz. Azoknál a lányoknál kizáró ok gondolom, akik nagyon érettnek akarnak tűnni. (De ettől pont, hogy inkább gyerekesek lesznek.)
2014. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%
hehe az animé csak a kisgyerekk nek valo
2014. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Az én 30 éves párom is animét néz :) Semmi gond vele.
2014. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Miért is gáz?

Teljesen normális.

Más meg horrort, akciófilmet, sci-fi-t akármit.

2014. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ez bárkinél kizáró ok lenne, ellenben vannak sztereotípiák, így a tálalás nem mindegy. Úgy értem ez maximum akkor lehet negatív, ha mondjuk ismerkedésnél belöki az ember, hogy szeret számítógépen játszani, és animeket nézni, akkor van, aki hamar ráhúzza a kocka skatulyát.
2014. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Jaaj de szánalmasak az emberek.
2014. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyesek korlátozottak, és ezért csak sajnálni tudom őket! Ha neked tetszik valami, akkor nézd nyugodtan. Akinek meg nem tetszik, az így járt. Nem vagyok jártas az animékben, de van egy sorozat, amivel véletlenszerűen találkoztam. Belenéztem, megtetszett, azóta többször is végignéztem. 21/f
2014. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Sokan gyerekesnek gondolják. Skatulyázás az egész.

De szerintem elég sok lány van aki ezért nem ítél el. Én is szeretek egy-két animét nézni. Régen igazi addict voltam... csak sajnos mára kezd kifulladni az ipar. Mindig a bevált karaktereket rántják elő, alig van valami új, érdekes, szórakoztató. :(

2014. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azok az emberek azt sem tudják az anime, csak a Kölyökklub adásaiból ismert Dragonball meg InuYasha és társai alapján általánosítanak.


Az nem gond, ha egy fiú szereti az animéket. Ha az animéken kívül mással sem foglalkozik, az a gáz, de az mindkét nemnél.

2014. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!