Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogják elfogadni?

Figyelt kérdés

Exem apjával vagyok együtt lassan 1,5 éve. A családom kitagadott a szó legszorosabb értelmében. Egy évvel ezelőtt halt meg apukám és meg sem említett a végrendeletében.

Anyukámat bármikor hívom, nem veszi fel, kinyomja. Testvéreim ezelőtt se kedveltek, mert nekik közös az apjuk,nekem más volt. Mostanra már szinte utálnak.

Az párom családja ki nem állhat. Azt mondják, mindent tönkretettem azzal, hogy megjelentem ott. Furcsa módon az exem megbékélt az apjával, néha találkoznak, ha én nem vagyok ott. Mindenki utál.

Tényleg ennyire rosszat tettem?

Miért lennék én mindennek az elrontója? :/


20/L


2014. febr. 5. 20:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%
Van egy olyan érzésem h ez a kalandod az exed apjával csak a hab a tortán.
2014. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
84%

Én sem fogadnám el, mert szégyen olyan korú férfivel kapcsolatot fenntartani aki apád lehetne.

Nem értem meg soha, miért kell korom bélieknek 40-50 éves ember, mit tud adni amit én nem?

21/F

2014. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
85%
A meglátásom: téged kezeltetni kellene egy zárt osztályon. Egyszerűen valami nagyon nincs rendben veled. Nem biztos, hogy tehetsz erről. Sajnálom.
2014. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg nem fogják elfogadni. Ezt próbáld meg te elfogadni. Nehéz, de próbálj meg magatokkal és a boldogságoddal foglalkozni és ne mással.
2014. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Nem egy tipikus kopaszodó, kövér emberre kell gondolni. Akikkel eddig beszéltem (kívülállók) mind azt mondták, hogy tényleg jóképű, sármos pasas. Szerintem is jól néz ki, vonzó. És mindezek mellett érett, amit rettentően hiányoltam mindig is a fiából. És úgy általában a korombeli srácokból. Imádom vele a beszélgetéseket, hogy nem csak arra terjedne ki, hogy milyen pizzát rendeljünk és egyebek. Én ilyen vagyok, nekem bejön mindenestől. Nem érdekel, hogy 2szer olyan idős, mint én.

Első, hogy érted, hogy a kapcsolatunk csak hab a tortán? :o

2014. febr. 5. 20:57
 6/38 A kérdező kommentje:
Istenem, miért kéne engem ezért zárt osztályon kezelni?
2014. febr. 5. 20:57
 7/38 anonim ***** válasza:
90%

Megértem ha utálnak!



"Tényleg ennyire rosszat tettem?

Miért lennék én mindennek az elrontója? :/"


Őszintén? Hát kb. igen.

2014. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%
Őőő, mert az exed családjának tönkretetted a házasságát úgy, hogy rámásztál az apjára, és ezáltal most mindenki okkal utál?
2014. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
De miért vagyok én minden rossznak az elrontója? Mit rontottam én el? Mert én semmiről nem tudok. Majdnem minden estét ezzel töltök, agyalok, hogy mit rontottam én el abban a családban. De semmi nem jut eszembe... Nem választottam szét senkit. Nem csaltam meg senkit. Nem tiltottam senkit senkitől.
2014. febr. 5. 21:00
 10/38 A kérdező kommentje:
5 éve elváltak. Valahogy nem én tehetek róla.
2014. febr. 5. 21:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!