Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakitanátok vagy probálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakitanátok vagy probálkoznátok?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve élünk együtt a pàrommal , de elég borzasztó valami lett az egész. O mindennap 12 óràzik , fàradt amit megértek . Most végre volt egy hét szabadideje, de úgy làtom nagyon eltàvolodott. Sokat bunkozik flegmàzik velem. Eddig se volt becézgetés, kozos program semmi romantika , csak dugàs ahogy o hívja meg mondja h szeret amit nem érzek, én probàlkoztam gyertya fényes vacsival kozos filmmel , szexi fehérnemüvel semmi. Olyan érzéketlen az egész és baromi kinos hogy probàlkozàsaim kudardcba fulladnak. Mit tegyek szeretem érdemes ez próbàlgatni màshogy vagy mondjak le a jó érzésekrol?

2014. febr. 6. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy higgadtan kezeld a dolgot. Ne szakíts vele, ne dobd el és ne mondj le róla. Pusztán beszélgess el vele, ültesd le és mondj el neki mindent, hogy te szeretnéd elkerülni a szakítást. Mond el neki, hogy megérted hogy fáradt mert sok a meló de te nő vagy és szükséged van a romantikára, törődésre.

Ha talán azt mondja változtatni fog, akkor megmutatja. Ha mégsem, vagy esetleg a beszélgetést is ignorálja, akkor adj neki egy kis időt. Menny el, ne keresd, lássa hogy mit dobna el magától, had érezze a hiányod. Ha szeretitek egymást, próbáljatok meg mindent.

2014. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Keress akkor mást akivel dugsz.
2014. febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tegnapelott beszéltem róla hogy mit érzek néma csend és ott hagyott a szobàban . Tegnap próbàltam tudtàra adni hogy hiànyzik a torodés erre elkezdte mondogatni de hogy szeret majd letoltott magànak egy új jàtékot és ennyi
2014. febr. 6. 10:09
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a dugàson van a hangsúly!!!
2014. febr. 6. 10:10
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Mindenkit annyira becsülnek meg, amennyire saját magát becsüli.


Azt csinálnak meg veled, amit hagysz, hogy megcsináljanak. Állítsd fel a határokat, és tedd meg a szükséges lépéseket.


Ha hagyod, hogy guminőnek használjanak, ürítésre, akkor mit vársz?

2014. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A párod kényelmes egy alak. Tudja jól, hogy amikor akarja, lefekszel vele, így megkapja, ami kell neki, a többi meg nem számít neki. Ha játékra van ideje, akkor Rád is bőven lenne. Csak, hogy tudd én párom képes inkább keveset aludni, és másnap hullaként menni dolgozni, csakhogy velem több időt lehessen. Szóval, aki szeret, az áldoz az idejéből. Én leülnék vele megbeszélni ezt az egészet,hogy mi bánt, min változtathatna, aztán várnék rá, hátha változik a helyzet. Ha nem sikerül neki, akkor meg szakítanék vele.
2014. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor lépj, ne legyél ott vele amikor azt várja. Mutasd meg neki mit veszítene. Ne dobd el, csak tarts szünetet.
2014. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
csinálj te is magadnak programokat, és majd észreveszi, h vmi nem okés....
2014. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én bajom ugyanez a feleségemmel (csak Ő nem dolgozik). Hozzuk össze őket, majd jól el lesznek egymás mellett 3m-re. Én meg elveszlek téged feleségül, és boldogan élünk, amíg meg nem halunk.
2014. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, hmm az érdekes lenne de ki tudja lehet az müködne a legjobban :)
2014. febr. 9. 23:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!