Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miután hazaértetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miután hazaértetek a munkából vagy suliból, a pasitok meg szokta masszírozni a lábatokat?

Figyelt kérdés
Nincs a lábatoknak szaga ilyenkor?
2014. febr. 6. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, minden lánynak meg szokták masszírozni a lábát ilyenkor. Ez egy hagyomány.
2014. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy nekem ha hazaérek, munka után fürdés... Munkavédelmi bakancsban töltött 12 óra után nem szívesen tenném ki ennek a páromat. :D


A másik meg: nálam bokán alul hozzámérni tilos!

2014. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első voltam. Komolyra fordítva a szót, biztos akad néhány, de nem sok. Talán 5% lehet.
2014. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Én minden este megmasszírozom a feleségem lábát!

És nincs lábszaga! Alapból nem büdös a lába... De mosni is lehet ám...

2014. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mondjuk alapból szeretek tiszta lenni 8 óra munka után, tehát megmosom a lábam, meg minden mást is.


Meg szokott masszírozni. A lábamat is, meg a hátamat is, mert szeretem. De azért nem minden nap. Hetente 1-2 alkalommal esik igazán jól.


Cserébe csinálom sokszor a kedvenc édességét. Mert a férjem viszont nem szereti a masszázst.:(

2014. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!