Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok olyan pasival, aki nem jóképű egyáltalán de nagyon jól megértitek egymást, mondhatni egymás lelki társai vagytok? 29/N

Figyelt kérdés
Lehet ebből szerelem, mert a személye nagyon vonz, csak a külseje nem igazán?
2014. febr. 6. 13:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerelem kevésbé, ha szerelmes lennél akkor a külsejét is szépnek találnád, a kémia vakít olyankor.
2014. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én nem, mert hetero vagyok.


Te meg olyan szempontok alapján döntesz, ahogy akarsz. 29 évesen szerintem nem csak azt kellene nézned h egy pasi hogy néz ki, hanem kicsi összetettebb szempontokat is figyelembe vehetnél. Ha képes vagy rá.

2014. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pont így vagyok a bnőmmel, nem olyan szép, de megszépült a szemeben. Hozzáteszem, hogy megelőzte jó egy éves haverkodás és semennyire nem volt az esetem. Mindegy is, összejöttünk és nem bántam meg.
2014. febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Van egy fiúbarátom, aki az elején nem jött be, de ahogy megismertem a személyiségét, egyre jobb pasinak látom, és most ott tartunk, hogy a külseje is iszonyatosan bejön. Simán járnék vele.

Viszont olyannal nem járnék, akit nem tartok vonzónak...

2014. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha beleszeretek igen. Tudod a számomra szimpatikus emberek külső megítélése változik. Ha kedvelek valakit akkor én alapból szebbnek, jobbnak látom az illetőt, mint idegenként, mert hozzá jön az is hogy kedves/aranyos/nagy szíve van.


Nem tudok objektív lenni többé. És ha valakinek nagyon szép a belseje, akkor az sokat húz a szememben a külsején is.

2014. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
te vagy az Edit?
2014. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A külsőn lehet változtatni.......
2014. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mikor megismersz és megszeretsz valakit ,akkor van hogy már máshogy látod . Szebbnek ,vonzóbbnak . Nekem volt egy ilyen időszakom valakivel .
2014. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Ahogy Fankadeli reppelte az egyik zenéjébe : egy idő után kevés a segg és a mell. Az az a külső nem minden, hiába van egy 10/10es pasid ha annyi esze van mint egy sárgarépának, vagy olyan paraszt hogy kukoricaszemek esnek ki a zsebéből.
2014. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szép és jó amit írtok de nálam nem működött. Én is eléggé megszerettem a belső értékei és a személyisége alapján de külsőre változatlanul rondanak találtam nem tudtam vonzódni hozzá nem volt kémia egyaltalan nem kívántam ezért nem jöttem vele össze. Nincs értelme úgy vele lenni hogy nem tudom férfiként kezelni. Sajnos ez van külső belső együtt kell megűssőn egy szintet. 25/L
2014. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!