Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult veletek olyan, hogy az iskolázottságotok miatt nem sikerült valakivel összejönnötök?

Figyelt kérdés

pl diplomás vagy főiskolai végzettségű az egyik fél, a másiknak csak szakmája van


valakinek van története akivel már ez előfordult?



2014. febr. 7. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
majd most fog kiderülni
2014. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
vagy ti szerintetek működhet-e
2014. febr. 7. 12:51
 3/10 A kérdező kommentje:
és akivel volt ilyen leírná, hogy neki milyen végzettsége van illetve a másik embernek akivel ismerkedik?
2014. febr. 7. 12:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Voltak már ilyen kérdések, ott is leírtam: ami igazán számít, az az ambíció.


Ha egy kőműves v szakács vagy egy diplomás oldalán, nem az lesz a baj, hanem ha hazaérsz, ledobod magad a meccs elé sörözni és büfögni.


De ha nem ilyen vagy, van ambíciód, egyre jobb helyeken dolgozol, külföldre mész Michelin csillagos étterembe tanulni, vagy külföldi építkezésre, hogy a spanyol márvány itthoni szakértőjévé válj később, az sztem ok.


De ez a diplomásokra is igaz: én meghülyülnék egy olyan párral, aki a diplomájával csak az ülepét vakarná évtizedekig egy állami szervnél pl.

2014. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
engem ez egyaltalan nem erdekelne hogy milyen egy ember vegzettsege ha idosebb lennek akkor az szamitana hogy van e biztos munkahelye es ennyi.. az meg hogy mennyit keres megint csak nem nagyon erdekel jo azert keressen jol es ne nekem kelljen eltartanom ot de ezenkivul lenyegtelen szamomra ha igazan szeretem :) L
2014. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam pont az ellenkező: teljesen más az iskolázottságunk, és egyáltalán nem zavar minket semmiben. :)
2014. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sok ember lehet jól kereső csak szakmával , sokan pedig diplomával képtelen sokmindenre , nem megy sokra az életben .


Én ,mint nő nagyon imponálónak tartom mikor egy férfi ért mindenféléhez , mindent meg tud csinálni és megszerel . Az ilyen lehet diplomás is vagy szakmunkás , szóval a milyenség többet nyom a latba ,mint egy papír .


Az autodidakta tanulásról pedig ne is beszéljünk , az ember magától is , intézmény keretein kívül is tud tanulni , fejleszeni magát , növelni a tudását .

2014. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, de az már volt akadály, hogy én olvasottabb voltam nála, és mivel választékosan fogalmaztam, sokszor nem értett. Végül megijedt tőlem. :(
2014. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a diplomásokat pont hogy lenézem. A többség azért megy egyetemre hogy ne kelljen dolgozni és bulizhasson 4 éven keresztül amit persze apuci finanszíroz. és 24 25 évesen semmi élet tapasztalatuk csak a sok lerészegedés meg a magolás. persze nem általánosítok mert van aki egyetem mellet keményen dolgozik hogy ki tudja fizetni a költségeit.
2014. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat


csak szakmám van :)

2014. febr. 7. 16:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!