Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felkavaró dolog történt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkavaró dolog történt. Játszik velem? Mi folyik itt?

Figyelt kérdés
Meg ismertem egy lányt, jól elbeszélgettünk stb .. Találkoztam vele, szomorú volt a barátja miatt. Csendes és szép helyen voltunk, meg csókolt. Én szerelmes vagyok belé. A barátja jelenleg nem tudja. Úgy viselkedik mint ha szeretne. De nem engedi el a barátját, sajnos. Látom, hogy nem szereti!Mit tegyek? Nem szeretném elengedni. 19/F
2014. febr. 7. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Neki kell itt eldöntenie, hogy mit (pontosabban kit) akar, nem neked. :)
2014. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

adj neki időt

addig légy vele kedves,nyújts neki biztos pontot

2014. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom, ondd meg neki, hogy most te nem keresed a társaságot ez után, majd keressen fel, ha netán szakított a párjával, mert nem akarsz bekavarni, ráadásul azt sem adod meg neki, hogy egyszerre két pasit szivathasson. Ha szeret, elhagyja, ha nem, akkor egyrészt te se légy s--gfej, másrészt neki is meg kell leckéződnie! :P
2014. febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig azt mondják, hogy egy férfi küzdjön meg egy nőért, de az valahogy lemarad, hogy egy nőnek is illene tenni pár dolgot egy kapcsolatért...

Lépj kettőt vissza, és csak akkor maradj vele legközelebb kettesben, ha már független. Ne a te orrod törjék be az ő gyávasága vagy pillanatnyi szeretethiánya miatt.

2014. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves a lány, de ha olyan koruli akkor mond meg neki h 1 héten belul dontse el mit akar mert neked ez iyg enm jo
2014. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!