Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti mit vártok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit vártok el a randin a kővetkező randiig?

Figyelt kérdés

Szombaton volt az első randin 18L én 21F

Szóval lesz kővetkező randi is! de csak az is 1 hét múlva mert én dolgozok a lány meg Kolesz os és csak hétvégén van ihol, amúgy csak 20 km a távolság köztünk.


de randi után mikor hívjam fel vagyis Szombatig hány szór hívjam fel? mert biztos őrülne neki ha fel hívnám!

Mondjuk én másnap fel hívtam.


Amúgy elvárjátok hogy keresen a randi előt még?

ha fel hívom mit beszélyek vele?

Csajok ti mit gondoltok az első randin ha azt mondjátok lehet fojtatása?

Csókot hányadik randin engeditek meg?

ha az elsőn még nem akor mit gondoltok?

Ha a randin párszor is elpirultok az mit jelent ha a szemedbe néz vagy dicsér miért pirultok?

Az első randin eldöntitek már hogy ettől a pasitól akartok valamit? ha már azt válaszolod lehet fojtatása?


2009. dec. 7. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom volt már barátnőd. Igen jól esik ha még a második randi előtt felhív a pasi. Miről is lehet beszélni. Hát arról, hogy pontosítani kéne a találkozást illetve tutira jó e. A csókot nem tervezzük el, hanem megtörténik. Ki milyen gyorsan halad ez attól függ. Ha azt válaszolta lehet folytatás az csak jó jel. Ne parázz már. Élvezd a randikat.
2009. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem nem nemvolt még barátnőn sokat csalotam de jöt ez a lány és :D nagyon jól elvoltunk több mint fél napot:D
2009. dec. 7. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy...:DD
2009. dec. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

beszélyek-->beszéljek

fojtatása-->folytatása

2009. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kicsit sok a kérdés, de megpróbálok a legtöbbre válaszolni:) a 2 randi között jól esik, ha a srác felhív, hogy vagyok, mit csinálok, mert eszébe jutottam, vagy csak küld egy sms-t, hogy várja, hogy találkozzunk. ez szerintem nagyon aranyos:) ha én azt mondom, hogy lehet folytatása, akkor azt jelenti, hogy lehet folytatása:) szóval annyira még nem ismerem a srácot, de szimpatikus és majd meglátjuk. csók az helyzet függő, ha olyan, akit már régebben ismerek vagy nagyon egy hullámhosszan vagyunk, akkor akár elsőn is. én akkor pirulok el, ha zavarba jövök:) mondjuk, ha a srác, aki tetszik, mélyen a szemembe néz vagy megdicséri a külsöm. én elég nehezen döntök, szóval, ha a sráccal az első randi tulajdonképpen az első 'normális' találkozás, mikor ketten vagyunk, és rendesen tudunk beszélni, szóval nem nagyon ismerem, akkor még nem eldöntött nekem, hogy akarok-e tőle valamit, de ha azt mondom, hogy lehet folytatása, akkor mindenképp szimpatikus, de mivel nem nagyon ismerem, akkor még kiderülhet vmi, ami miatt meggondolom magam. remélem segítettem valamit:D
2009. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!