Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap ejjel lefekudtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap ejjel lefekudtem egy fiuvan aki azt mondta h velem lesz meg minden, oszt ma meg lattam egy csajjal kavarni aki a baratnom volt. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 19. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Mióta voltatok együtt??

Lehet,hogy csak szexre kellettél neki, sőt tuti, hát nagy baj,hogy egy ilyen srácal lefeküdtél sajna, de már nem lehet megváltoztatni...

A kavarni abban mi volt?csók? vagy láttad őket az utcán vagy más???

Hát ha nagyon szereted,akkor agyál neki egy esélyt vagy beszélgessetek el egy kicsit, de legyél vele kemény,mert ha nem akkor,látni fogja hogy puhány vagy azt máskor is megteszi,te meg engecc neki!Ne hagyd magad!!!

De én a te helyedbe, ha nem olyan hosszú távú még a kapcsolat.kidobnám...,nem hűséges és nem szeret igazán, nem fog téged az ilyen soha megbecsülni,sajna....(:

Keress mást, de azért sok szerencsét!:)

2008. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hat eleg reg vagyunk egyutt...az utcan lattam oket a szemem elott kavartak
2008. júl. 19. 22:38
 3/10 anonim ***** válasza:
De a kavarás alatt pontosan mit értessz? Kézen fogva sétáltak? Csókolóztak?
2008. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
beszelgettek...annyit lattam tobbet nem,de mar masok is mondtak h van valami koztuk...
2008. júl. 19. 22:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha mások is mondták, én a helyedben nem foglalkoznék vele.
2008. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de o azt igerte h csak az enyem...senki masse'
2008. júl. 19. 23:00
 7/10 anonim ***** válasza:

1.válaszóló vok!

Mindent lehet mondani, de ne szavakban hanem tettekben mutassa ki az érzelmeit!!!

Hát inkább keress bizonyitékot és ne másokra figyelj! Aza régóta kb.mennyi idő???

Am hány évesek vagytok??

Lehet sajna még nem élte ki magát vagy másra vágy, de sztem beszélj vele!!!!:)

2008. júl. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ígérni meg mondani sok mindent lehet...Járj utána,hogy van e abban valami,amit mondanak.Egy szóbeszéd,meg pletyka még nem bizonyíték semmire.Ha magad megyőzödtél róla,hogy esetleg igaz,akkor beszélgess el vele,ha tovább folytatja,akkor meg keress mást szerintem.
2008. júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megbizol benne?Egy kapcsolat alapja a bitalom!Nem de?Miért kell azzal foglalkozni,hogy ki mit mond!Lehet,hogy aki mondja mind csak bosszubol mondja,hogy neked nektek árcson!Engem is már össze akartak ugrasztani a párommam,és ha arra hallgatam volna akkor már nem is lennénk együtt!Abba meg szerintem még nincs semmi ha beszélgetnek!
2008. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

oszt :D

amugy ha beszélgettek az még nem gáz. te is beszélgess kicsit intimebben előtte egy másik fiúval.

2008. júl. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!