Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egész csak egy játék?

Figyelt kérdés
Van egy srác, 3 hete isemrtem meg. "Picit" (11 évvel) idosebb mint én. A neten ismerkedtunk meg. Az elso héten minden másnap találkoztunk, de ez egyszer csak megszakadt, most már csak 1 héten 1x talizunk. Egy alkalommal voltam nála a lakásán. Nem tortént semmi, tiszteletben tartotta a dontésemet. Viszont mikor beléptem a háloba láttam h az ágya 2 személynek volt megvetve....az asztalon is találtam noi magazinokat. Arra gondolok h van valakie. Furán viselkedik, sosem hív fel, csak a neten írunk. Ha hívom h találkozzunk, mindig azt mondja h nekem elso a suli, vagy h beteg. (a betegség alatt értem a náthát...nevetséges) Mikor meg mondom neki h hagyjuk az egészet, mert nem mukodik a dolog, akkor meg nem akarja befejezni. Allandoan keres. Nem értem ot... és ha megkérdezem h mi a gond, nem ad választ. Félek h besleszeretek. Mit csináljak? Hagyjam a fenébe? Lehet barátnoje?
2009. dec. 7. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hagyd,van valakije,szeirntem.Amúgy kicsit ellentmondásosak tűnik a szöveg: "osem hív fel, csak a neten írunk" és "Allandoan keres. Nem értem ot"

Amúgy a korkülönbség nem gáz,a párom és én köztem is annyi van..18 vagyok :D

Amúgy keress vkit,akivel többre mész mielőtt beleszeretnél,mert annál rosszabb nincs mikor már azt veszíted el,akit mindenkinél jobban szeretsz! (tapasztalat :( )

2009. dec. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A neten gondoltam h állandoan rámír ha én is fent vagyok, és nem jelentkezem neki.

koszi a választ :(

2009. dec. 7. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nem tortént semmi, tiszteletben tartotta a dontésemet."

"Arra gondolok h van valakie."


Na de ez miért zavar, tekintettel a "döntésedre"? Nem érthető a problémád. Nem fekszel le vele, viszont elvárod, hogy ne feküdjön le mással. Hogy is van ez?


"Furán viselkedik"


Nem furcsán, csak éppen érett és gyakorlatias, nem vesztegeti az idejét.



"Mikor meg mondom neki h hagyjuk az egészet, mert nem mukodik a dolog, akkor meg nem akarja befejezni."


Nyilván érdekled vagy szeret veled lenni. Nincs ebben semmi rejtélyes. Ha zavar, akkor közöld vele, hogy soha többé ne keressen, mert unod. Ekkor vagy nem keres többet, és akkor történet lezárva, vagy tovább keres, és akkor megmondhatod neki, hogy a viselkedése szánalmas. Ha ezután is keres, akkor pszicho.


"Lehet barátnoje?"


Persze hogy lehet. Nyilván nem te vagy, hiszen visszautasítottad.

2009. dec. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!