Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt csak Én nem értem? (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dumbii kérdése:

Ezt csak Én nem értem? (a többi lent)

Figyelt kérdés
A barátommal 2013. áprilisában jöttünk össze. Most 11 hónapja vagyunk együtt, de tegnap nézegettem a naptárt (mert már nagyon várom, hogy egy évesek legyünk), és azt mutatta, hogy április a tizenharmadik hónapra jön ki. Én ezt nem értem. Mielőttt valaki megkédezné, igen tudom pontosan, hogy mikor jöttünk össze, és az is száz százalék, hogy most tizenegy hónapja vagyunk együtt. Valaki világosítson fel..

2014. febr. 10. 05:30
 1/6 anonim ***** válasza:
SÍROK!!!!!!!!
2014. febr. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha áprilisban jöttetek össze, akkor nem 11, hanem 10 hónaposok vagytok...

Az első hónapfordulótok májusban volt, pont egy hónappal az összejöveteletek után...

Amikor összejöttetek azt nem egy hónapnál kel kezdeni és nem május a második hónap...

Egyszerű, mint a bot...

2014. febr. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szülinapotokat hogy számoljátok akko?r... Isteneeeeeem
2014. febr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ált. iskola 2. osztály !
2014. febr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen, csak te nem

párod is ilyen antitalentum?

2014. febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
-.-
2014. febr. 11. 23:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!