Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nagyon maga alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon maga alatt van! Mivel tudnám kicsit jobb kedvre deríteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőm kb. 3 hete elég rossz passzban van. Azt mondja, hogy nem tudja miért van ez, és hogy nem tudja mi lehet az oka. Tudom, hogy elmondaná, ha tudná. Csak már 3 hete tart, és nem tudom mivel deríthetném kicsit jobb kedvre, hogy ne legyen ilyen szomorú. Segítenétek? :)

2014. febr. 10. 20:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Kösz.... -.-"
2014. febr. 10. 20:53
 2/10 anonim ***** válasza:
babusgasd meg ilyenek
2014. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sexel... kedveskedéssel meg ilyenekkel
2014. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szex nem jó.. Múltkor is maga alatt volt, és akkor még csókolózni sem volt kedve.. Mondjuk akkor tudtam az okát.
2014. febr. 10. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Figyelj.. most, mint nő mondom én neked, hogy ha 3 héten keresztül, csak így "rossz passzban van" és "nem tudja mitől", annak tuti van valami oka, csak úgy nincsen senki maga alatt hetekig..

Ha pár nap, esetleg max egy hét, akkor azt mondom oké.. de itt valami nekem gyanús!

2014. febr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán neki kell saját magának megoldani a problémát. Van olyan, hogy bármennyire is akarunk nem tudunk segíteni a másiknak. Ha 3 hét alatt nem mondta el mi a baj akkor valószínűleg nem is akarja. Olyan nincs, hogy nem tudja miért.
2014. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen :) Remélem, majd megoldódik :)
2014. febr. 10. 21:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elszomorítani, de szerintem te vagy a baja. Ha a múltkor még megcsókolni sem akart, akkor szerintem szakítás lesz a vége. Ne legyen így, de nagyon gyanús.
2014. febr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Moszuke ***** válasza:

na nem akarja elmondani akkor hagyd rá.

tegyél még egy próbát, finoman érdeklődve szedd ki belőle ha nem hagyja akkor ennyi. hanyagold a csajt. most mit tudsz ezzel kezdeni? csak te leszel fusztrált egy idő után ha vele foglalkozol úgy, hogy ő nem hagyja.

2014. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem.. És azt mondta, hogy nem dehogyis!!! Ő pedig sosem hazudik nekem ;)
2014. febr. 10. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!