Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mi az a tulajdonság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az a tulajdonság, ami megfogott a barátnőtökben? Mi az ami maitt nem tudtatok neki ellenálni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
pasikat általában nem a tulság fog meg hanem a nagy csöcs és a szex
2009. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

idióta első :)

amúgy belső kisugárzás, egyéniség, valami amit nem tudsz szavakba önteni, mert ott van és beleszerettél :)

F23

2009. dec. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
ez igy van ahogy elmondta az előző. valami titokzatosságot érzek a csajba,amit ki akarok deríteni,és ez engem is meg fogott. =)
2009. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

Az, hogy szeret =)

Meg a mellei persze xD

2009. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hát mindenki más- más típust szeret, ez lányoknál is így van nem csak nálunk. Szerintem ezt a kérdést nem lehet megválaszolni normálisan. Legyél természetes és őszinte, és akkor nem kell stratégiákat kidolgoznod, hogy mit csinálj, hogy belédhabarodjanak
2009. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
az arca.
2009. dec. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon arc párti vagyok, de a mostani barátnőmnél még sok minden is közre játszott. Egyrészt mert titokzatos, és nagyon különleges, ráadásul érzem, hogy biológiailag is vonzódom hozzá. Vonz az illata, ami összetéveszthetetlen.
2009. dec. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem sorolok fel mindent de a következők tutira tetszettek :)

Bebizonyította, hogy komolyak a szándékai velem, meg tudta fogalmazni amit gondolt. Céltudatos, ad magára külsőleg, okos, érti a viccet odaadó, önzetlen, megbízható szépek a kezei, figyelmes az ágyban, kommunikatív, érzelmes :)

2009. dec. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én azt mondtam egy srácnak, hogy támaszkodhat rám, és számíthat rám, mikor épp egy nagyon nehéz időszakon ment át, és belémszeretett.. na az milyen?

de nem először járok így xDDD

2009. dec. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ja és 17/l voltam
2009. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!