Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon a meleg kapcsolatokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a meleg kapcsolatokban sem létezik "csak barátság" miként fiú és lány között sem lehet "csak barátság"?

Figyelt kérdés

Mire gondolok?

Van egy osztálytársam aki bevallottan meleg. Odajött hozzám és közölte velem, hogy teteszem neki és mi lenne ha járnánk.

Erre közöltem, hogy bocs, de nem vagyok meleg. Lehet hogy epr pillanat nincs barátnőm, de ez nem azt jelenti hogy meleg lennék.

Erre ő közölte hogy sajnálja, de akkor mi lenne, ha "csak barátok" lennénk.

Erre mondtam, hogy tőlem. Főleg azért mondtam ezt hogy hagyjon békén.

De igazából azóta együtt járunk edzeni, sörözni, vagy csak lógni -és igazából tök jól elvagyunk.

Na most a környezetem meg piszkál, hogy elég furcsa kapcsolat ez.

Tényleg furcsa?

Szerintem nem létezik csak barátság fiú és lány között. Na de vajon létezik csak barátság két fiú közt, ha az egyik meleg?


2014. febr. 12. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fogós. De amúgy ez még alakulhat.. szóval lehet hogy te se vagy homo, de attól még így fiatalon lehet hogy később más lesz a véleményed. Az a fő, hogy ne ítéld meg a másikat!
2014. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

én nem ítélem meg.

ha megítélném hozzá se szólnék.

már töbször kérdezte hogy megfoghatja-e a kezem.

mondtam neki, hogy igen, de akkor mehet is a sebészetre gipszeltetni.

haverkodni az oké részemről, több nem.


mondjuk edzés után már zuhanyoztunk "együtt" (=közös zuhanyzóban)

de semmi se történt. mondjuk voltak ott mások is, akik edzés után zuhanyoztak.



ne ítéld meg a másikat!

2014. febr. 12. 15:04
 3/14 anonim ***** válasza:
Miert ne lehetne csak baratsag?A melegeknek es szukseguk van csak szimplan baratra akikel dumalnak meg stb ahogy irtad!Ebben nincs semmi fura attol mert meleg lehetnek meg haverjai is!Bar benne van a dologban hogy o tobbet akkarna de ha nem lattod rajta azt hogy nyomul akkor no para!
2014. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sebészetre gipszeltetni.. :D Ez jó!
2014. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

egyébként megmondom mitől félek: attól ami meg is történt.

az iskolában hogy neveznek a hátunk mögött? "kislányoknak"


csak a hátunk mögött persze, mert majdnem 180 magas vagyok, jó súlyban és keményen kondizok, így szemtől szembe nem tanácsos nekem ilyet mondani és ezt tudják is.

szóval simán melegnek tartanak engem is.

2014. febr. 12. 15:09
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Létezik. Még két meleg között is létezik csak barátság.

Az, hogy a korlátolt iskolatársaid minek neveznek, szerintem szard le. Azok, akik abból ítélnek meg, hogy melyik nemhez vonzódnak még csak annyit sem érnek, hogy elpüföld őket.

Figyelemre méltó egyébként a hozzáállásod. :)

Te több vagy náluk és ők a kevesebbek, szóval kit érdekel, mit gondolnak?


30/n

2014. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet barátság. Én mondjuk a fiú lány barátságban is "hiszek".

Ha az egyik fél nem akarja a dolgot, úgysem lesz semmi belőle.

Ha ő ezt megérti, nem próbálkozik be nálad a továbbiakban, akkor lehetséges a barátság.

Van meleg fiú, biszex lány a barátaim között ami miatt engem is leszóltak a suliban.

Elég gyerekes dolog, de miután látták hogy nem tudnak vele felhúzni, nem is foglalkoztak tovább vele.

2014. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

fiú és lány között csak akkor van igaz barátság, ha az egyik fél meleg. két meleg közt pedig nincs, mert az egyik mindig többet akar. ez igaz, tapasztaltam... meleg vagyok, sokat haverkodok melegekkel, de eddig egy olyan meleg haverom, barátom se volt, aki nem nyomult volna rám... illetve volt, olyan, hogy én lettem szerelmes a haveromba...

hetero srác és meleg fiú barátsága is csak egyoldalú, ő többet szeretne tőled, ez nyilvánvaló, írtad is, hogy megkérdezte, járnál-e vele, megfoghatja-e a kezed... te nem érzel iránta vonzalmat, részedről tiszta ügy, de a részéről szerintem ez a dolog több és reménykedik benne, hogy egyszer talán mégis megkaphat...

arról meg, hogy másoknak a hátad mögött mi a véleménye rólad, csak annyit, hogy felesleges ezen gondolkodnod, majd, ha a szemedbe mondják és sértő dolgokat vágnak a fejedhez, akkor kiállhatsz a magad és a barátságod igazáért. addig felesleges rágódni azon, kik miket beszélhetnek rólad...

2014. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Férfi és nő között is lehet csak barátság. Nekem is van férfi barátom, pedig boldog házasságban élő nő vagyok. Ezt a pasit a férjem is ismeri és bírják egymást. Nincs semmi probléma.


Így szerintem azonos neműek között is lehet csak barátság, attól függetlenül, hogy az egyikük meleg.


A melegek sem jönnek össze akármelyik meleggel, csak mert melegek, csak azzal aki tetszik nekik (és persze ezt a másik viszonozza is).

Szerintem ez náluk is ugyanúgy működik mint a heteroszexuális kapcsolatoknál.

A melegeket nem úgy kell kezelni mint egy furcsa állatfajt. Ők is ugyanolyan emberek mint bárki más...tehát a kapcsolataik is ugyanúgy működnek. Van szerelmük, vagy egy éjszakás kalandjaik, és vannak barátaik is.

2014. febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

de azért az érdekes hogy meg akarta fogni a kezem (meg még ki tudja mit akart volna megfogni...)

én sose akartam megfogni egy haverom kezét se.

szóval azért egy teljesen fix és tiszta, hogy ő többet is akar. akarna. megkapni persze nem fogja.

ezért kérdem hogy a "csak barátság" működik-e mert épp az én példám is azt mutatja hogy nem igazán.


pl. kaptam már tőle képeslapot néhány mondattal. nem írom le a mondatokat, de igen sürgősen eldugtam a képeslapot nehogy az ősök meglássák.

viszont érdekes, hogy azóta se dobtam ki. valahogy semmi pénzért nem válnék meg tőle. el van rakva, azóta se vettem elő, de megvan.

2014. febr. 12. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!