Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek újra felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek újra felé?

Figyelt kérdés
Egy régi kapcsolatot szeretnék helyrehozni. Anno kidobtak, próbáltam túllépni a dolgon ,de nem ment, vagy amikor már épp jobban kezeltem a helyzetet és teljesen kizártam a mindennapjaimból, akkor véletlenül összefutottam vele, vagy csak úgy írt, hogy mi van velem, mi újság. Én viszont zárkózott lettem vele, talán néha bunkónak is tűnhetek,mert félek , hogy újra pofára ejtenek..... nem tudom hogyan lépjek...
2014. febr. 12. 17:11
 1/2 WheneverYouWant ***** válasza:
Nem tudod mit tegyél de a kérdés mégis úgy van feltéve hogy hogy közeledj... Ebből arra következtetek hogy szeretnél közeledni felé. Aki egyszer kidobott az ki fog még1x. Az ember nem változik. Az előtt viszont lehet hogy okoz neked boldogságot. Te választasz.
2014. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minek közeledné felé? Ő kidobott téged= már nem szerelmes. A barátságot meg nem akartad és most már szerintem ő sem.
2014. febr. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!