Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szinglik hogyan lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szinglik hogyan lehetnek boldogok Valentin napon?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 10:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ahogy máskor
2014. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Úgy, hogy leszarják
2014. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Úgy, ahogy Ödön napján.
2014. febr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
95%
Úgy, hogy semmiben sem más ez a nap, mint a többi. Eltekintve a sok giccstől.
2014. febr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Pont úgy ahogy az árvák anyák napján.
2014. febr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Ugy, hogy este kinyitnak egy uveg jofajta bort, leulnek a kenyelmes szekukbe, onelegult mely lelegzetet vesznek es belegondolnak, hogy a boldogtalan kapcsolatokban elok most, hogy jatszak meg magukat valamilyen Valentinra hivatkozva ... es vegul, halkan mosolyognak egyet.
2014. febr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Pont úgy, ahogy a Mikulás, Miklós napján.
2014. febr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

úgy, hogy nem keseregnek azon, hogy nincs párjuk. Elvégre, ha van párod, az egy nagyon nagy boldogság, de ugyankkor felelősséget, türelmet, megértést, sok kompromisszumot követel. Ez persze "édes teher" annak, aki boldog kapcsolatban van, és nyilván aki nagyon szeretne kapcsolatot, az nem bánná, ha ilyen "gondjai" lennének. De ha nincs épp kapcsolatod, nem búslakodj, mert:

- ez csak egy mondvacsinált nap, holnaptól csokitojások és nyuszik lesznek a boltok polcain

- ha szeretsz valakit, azt nem csak ezen a napon lehet kifejezni, hanem az év többi 364 napján is

- akik ma rózsacsokrokkal és plüssszivecskékkel és csokikkal köszöntik egymást, még korántsem jelenti, hogy jól megvannak együtt, lehet, hogy se bizalom, se őszinteség se odaadó szeretet nincs köztük, de azért ajándékokkal halmozzák el egymást, mert elvégre ma valentin-nap van, és hát akkor muszáj

- sokkal több időd jut magadra, mintha párod lenne, nem kell alkalmazkodnod, stb.

- és lehet hogy jövő ilyenkor te leszel az egyik legboldogabb szerelmes. tavaly még én is búslakodtam, hogy én nem kellek senkinek. most meg... :-)

2014. febr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A #8-as válaszoló jól megmondta mi a helyzet, le a kalappal.

Nos én nekem sosem volt még barátnőm, van rá okom mindegy. A helyzet az hogy én is eléggé lehangolt vagyok lelkileg hogy nincs senkim én inkább karácsonyi időszakban voltam teljesen magam alatt evégett hogy "egyedül" vagyok.

Engem személy szerint a Valentin nap sosem hatott meg, én ugyanolyan napnak tekintem mint a többit. Délután elmegyek dolgozni akkor alapból nem gondolok erre meg arra. Igyekszem pozitívan felfogni a dolgokat és tudom jól hogy ez csak átmeneti helyzet hogy még nem volt barátnőm, de erősítem magam azzal a tudattal hogy ez okkal van így hogy megtaláljam azt a lányt aki engem igazán szeretne és akár életem végéig vele lehessek.

Persze hiányzik már nekem a kapcsolat meg minden, és sajnos rossz nézni más szerelmespárokat az utcán mert nagyon irigy vagyok rájuk, de igyekszem nem foglalkozni ezzel.

A mai napom lesz kellemetlen azzal hogy este 10 óra után fogok hazajönni végig az egész várásoson és biztos hogy fogok látni szerelmespárokat ilyenkor mert kb minden péntek este szoktam amikor máshonnan megyek épp vagy munkából haza, szóval most erre jobban felkészültem lelkileg hogy fogok látni ilyeneket, de igyekszem nem lecsüggedni.

És én mindenkinek javaslom akiknél hasonló a helyzet mint nálam, hogy ne csüggedjenek, élvezzék ki ezt a helyzetet is, mert ha lesz párjuk akkor sok minden megváltozhat az életükbe és lehet akkor már nem tehetik meg azt amit még megtehetnének!

Én ezzel igyekszem hozzá állni. de rossz érzés ez nekem hogy nincs senkim, elég rosszul vagyok miatta, de igyekszem terelni a gondolataim.

2014. febr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ahogy elnéztem inkább szétszakítja az embereket,mintsem összehozná.

Nekem ugyanolyan nap,mint a többi.Azt se tudtam eddig,hogy ma van.

2014. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!