Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyén érzem magam, sz*r...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyén érzem magam, sz*r embernek, vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Egy kapcsolatom volt csak idáig, pedig már a húszas éveimet taposom, és szar embernek érzem magam amiatt, hogy még szakítás után 3 hónappal is hiányzik az exem, és még most is eltudok morzsolni 1-1 könnycseppet.

Eszembe jutott milyen volt amikor meghalt a nagyapám, aznap megsirattam, de összességében nagyon gyorsan feldolgoztam.

És ettől hülyén érzem magam, hogy egy ilyen idióta h*lye r*banc elvesztése jobban megvisel, akinél sokkal jobbat érdemlek.(megérdemli a jelzőt nem részletezem a történetet) Mint azaz ember, aki szinte apám volt


;(


2014. febr. 14. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ettől egyáltalán nem vagy szar ember,miért lennél az? Nyilván rájöttél hogy az élet megy tovább,és a "szívedben megőrzöd".

Azt a lányt meg pont hogy el akarod teljesen felejteni,de ezek szerint nem haladsz túl jól..


L

2014. febr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pont ez a baj, mivel valószínűleg őt jobban szerettem, tiszta szívből szerelemmel, és ez szomorú.

Nem kéne, hogy egy ilyen ember iránt többet érezzek...

2014. febr. 14. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
A szerelem és a szeretet közt óriási különbség van. Mindkettő meghatározó,tiszta érzés,de a szerelem intenzívebb és erősebb is.
2014. febr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!