Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nézem a Titanic c. filmet már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nézem a Titanic c. filmet már 100 adjára. Azon tűnődöm, hogy vajon akkor is úgy viselkednének a mostani lányok a hajón az életüket megmentő sráccal, ha nem úgy nézne ki és nem lenne olyan humora (filmben), mint Dicaprionak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meggyőződve róla, sőt még kikérnék maguknak a dolgot az is lehet, hogy nem olyan menti meg őket, aki Dicaprio hasonmás.
2014. febr. 15. 20:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Már megint adják?
2014. febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 piriiiiii ***** válasza:
Ugyanmá'... Engem Jim Morrison mentsen meg, neki nagyon hálás lennék! :D
2014. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ott kezdödik h a rondább pasi a vízbe lökte volna a nőt.
2014. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#13 miért? csak mert nem lehet az övé, akkor inkább fulljon vízbe? :D
2014. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
lehet ad a nőnek egy ultimátumot, hogy ha lefekszik vele, akkor nem löki vízbe... Vagy belelöki önszántából.
2014. febr. 15. 21:16
 16/20 anonim ***** válasza:
Azért mert a csúnyább pasi a sok női gonoszság elől és mert senki nem akar vele összejönni,felszökik a hajóra h amerikában magányosan és remeteként éljen. Erre meglátja ezt a nőt és a benne felgyülemlett düh hatására(mert nem gazdag izmos és magas) egyszerűen a vízbe löki...
2014. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Na de akkor Dicaprio is viselkedhetett volna így, mert hiába nem nézett mi rosszul, egy szegény pasi akkoriban (most sem sokkal jobb), rosszabb volt ezerszer, mint egy ronda, de gazdag nemes ember. Tehát Dicario is viselkedhetett volna így a Rózzal.
2014. febr. 15. 21:28
 18/20 A kérdező kommentje:
Épp most ütköztek a jégheggyel. El tudnám képzelni, hogy ilyenkor a hajón lévő plázaribik sipítoznának, mert letörik a műkörmük.
2014. febr. 15. 21:34
 19/20 anonim ***** válasza:
de dikápriótól a csajoknak tű lesz a bugyijukban...
2014. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Akkora szánalom az a csaj... Simán megmenthette volna a srácot. Azon a deszkán k...va sok hely volt, vagy fekhettek volna egymáson is, és akkor legalább melegítik egymást.. de nem, ehelyett hagyja hogy a srác meghaljon.... undormány.


amúgy a pasi nem az esetem....nekem túl nyálas.


de akárki menti meg az életem, annak hálás vagyok...még neki is az lennék:D

2014. febr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!