Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljem ezt meg a barátommal?

Figyelt kérdés
A barátommal egy iskolába járunk,de én kollégista vagyok.Szombattól-vasárnapig szokott nálunk lenni,és a családomat zavarja.Anyukám arra panaszkodik,hogy kerülgetni kell itthon a lakásban.Ezért azt szeretné,ha csak havi 1x jönne hozzánk.A barátommal sokat veszekedünk azon,hogy keveset vagyunk együtt.Hogy beszéljem ezt meg vele,vagy hogy egyezkedjünk meg?
2014. febr. 16. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Minek van ott, ha te nem is vagy otthon alapon felfoghatná mondás nélkül is.
2014. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát leülsz vele és megbeszéled. Ne mi találjuk már ki h ti miként egyezzetek meg.
2014. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért igaza van anyukádnak, hogy nem szeretne minden hétvégén kerülgetni valakit. Ez az ő lakása.

Hétközben nem találkoztok egyáltalán? Menj haza minden második hétvégén, és kéthetente együtt lehettek így, és otthon sem kell őt kerülgetniük.

Én sem örülnék, ha hétvégén feszengenem kellene egy idegen miatt.

2014. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es :Nem egyedül lenne otthon. Együtt szoktunk hazajárni.

3-as :Tudom hogy anyának igaza van,de így előbb-utóbb vége lesz a kapcsolatunknak,és nem akarom hogy így legyen,mert fontos nekem.

2014. febr. 16. 16:26
 5/7 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először is próbáljatok meg iskola után hétköznap minél többet együtt lenni!

Hétvégén pedig havonta egyet legyetek nálatok, havonta egyet náluk... a másik kettő meg legyen a családé...


Igen, tudom, fontos a szerelem...


De nekem se tetszene, ha hétköznap a lányom koleszban lenne, és hétvégén se tudnék vele együtt lenni, mert minden hétvégén hozná a barátját....


Kis kompromisszum... hétköznap meg keressetek olyan napot, amikor kevesebbet kell másnapra tanulni, és akkor suli után is együtt lehettek 2-3 órát...


Ha meg nem laktok túl messze (erről nem írtál), akkor megoldható az is, hogy csak szombat este megy át, kis program, aztán nálatok alszik, vasárnap reggel meg hazamegy... és akkor szombaton otthon voltál... ő este gondolom annyira nem zavarná a családot, vasárnap meg ha vele mennél, akkor a vasárnap is a tiétek lenne...


Ha havonta csak egy ilyet beiktattok, plusz a hétköznap, plusz amit az elején írtam, akkor ez egy mindenki számára elfogadható kompromisszum lehet.

2014. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2014. febr. 21. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!