Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarja 1 pasit ha ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja 1 pasit ha ennyire őszinte, nyíílt vagyok, vagy pont ez a normális? Folytatás-->

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk a barátommal, 1 éve vagyunk együtt. Vannak barátnőim, de olyan igazán jó barátnőm, akivel tényleg abszolút mindent megosztottam 1× volt életembe, de kiköltöztek az USÁba és megszakadt a kapcsoltunk, a lényeg a lényeg hogy szinte mindent a barátomnak (is) elmondok... Őt hívom fel ha rossz kedvem van, ha veszekszem anyuékkal, ha bánt valaki, ha a suliban basztat 1 tanár és totál szar kedvem van, ha rosszulvagyok, legyn ez bármi.. és ő is ugyanígy. nincs az hogy tabutémák hogymost dugdossam lőle a tamponaimat meg ilyenek.. szoval mint ha kb a férjem lenne úgy élünk.. vagy mintha a legeslegjobb barátnőőm..és ő ezt nem veszi annak, hogy rázudítok mindent.. de mégis.. ti mennyire álltok bensőséges kapcsolatba a párotokkal? elsősorban hasonlo koruak írjanak légyszi..::) csak kiváncsiság:) ja és h mennyi ideje vaagytok együtt..:)
2009. dec. 9. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
18 évesek leszünk mindketten.(lány vagyok :D ) én egyik barátnőmmel sem vagyok olyan kapcsolatban hogy akármit megbeszéljek vele, csak a páromra hagyatkozom e téren, és ő is ugyanígy. szerintem ez tök normális. azt is vele beszélem meg amit talán mással is kéne (pl. a veszekedéseket egymás között, szex téma),de nekünk így a jó. 9 hónapja vagyunk együtt, de 2 évig legjobb barátok voltunk előtte.
2009. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
16 éves vagyok, lassan 4 hónapja vagyunk együtt és mindent elmondunk egymásnak. Ha rossz a kedve valamelyikünknek írunk 1-1 sms-t egymásnak, vagy ha valamit el szeretnénk mondani.. gyakran egyszerre írunk sms-t :D Nincs igazán tabu témánk.
2009. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tök normális és mondhatnám, hogy ez a természetes. Amíg nem mondja a fiú, hogy nagyon unja, addig nincs vele gond. Persze azért szerintem vannak olyan témák, amik a fiúkat nem annyira érdeklik, sőt untatni tudják (ez saját tapasztalat).
2009. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

utolso pl mire gondolsz?:)

mi az ieneket poénra vesszük=D

2009. dec. 9. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudok most így hirtelen konkrétumot mondani, de a letört a körmöm mit csináljak?, voltam ma vásárolni, hogy tetszik? stb.. Engem kicsit ki lehet ezzel borítani egy 20 perc után :P
2009. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!