Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vicces, intelligens, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vicces, intelligens, és olyan akit látatlanban imádnak, de mégis kövér lány vagy, akkor hogy fogsz magadnak pasit?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Na mondj egy viccet!
2014. febr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kövér,nőknek,is,van,fickoja,jo,ha,nagyok,az,igényeid,akkor,

necsodálkozzz,

2014. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En,is,ezt,csinalom,mert,ugy,tunik,most,ez,a,divat,szoval,sztem,barkinek,lehet,baratja,olyat,keress,akinek,ez,bejon,es,ne,szalkas,izompacsirtat,varj,azert :P
2014. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
:) A személyiségével mondjuk:) Vagy, hogy kövérsége ellenére csinosan tud öltözködni, ápolt és tiszta:) eddig egy ilyen csajjal találkoztam aki bőven 100 kg volt de simán megdugtam volna
2014. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam az volt, hogy amikor a barátaimmal eljártam ide oda, akkor velük foglalkoztam, így kizárt volt az ismerkedés.


Én úgy vagyok ezzel, hogy se munkatárssal, se iskola/osztálytárssal, se baráti körből nem kezdek senkivel.


De amúgy tizenéves korom óta neten ismerkedtem mindig....onnan voltak kapcsolataim. Évekig chat. Majd 6 hónapot voltam fent internetes társkeresőn. Ott ismertem meg az igazit:) Majdnem 4 éve vagyunk együtt. Több mint 2 éve házasok.


Mindenkinek lehet párja ha akarja. A túlsúlyosság csak kifogás... ott akkor személyiségbeli gondok is vannak, ha 25 évesen sincs komoly kapcsolata, és nem is volt, valamint akkor is, ha nem is próbálkozik...


Nekem is voltak gondjaim legbelül....de én tudatosan változtattam, és még fiatalon. Szóval 18 évesen kezdtem el ismerkedni, 19 évesen lett először pasim...(n 28)

2014. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mindig kövér voltam, és mindig volt pasim. Nem mindenkinek a sovány vagy vékony lányok az ideálja.
2014. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a kisugárzáson a lényeg. Hogy elfogadod és szereted magad, szexisnek tartod magad (egy túlsúlyos nő is lehet ám szexis és kívánatos!!), ez meglátszik rajtad, és akinek ez tetszik, az meg is fogja látni.
2014. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!